Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Forklift Operatörü Belgeli
ÇETİN GROUP
Kırklareli
Dün
Kaynak Elemanı
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ENJEKSİYON OPERATÖRÜ
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Bakım Onarım Elemanı
ÇETİN GROUP
İzmir
Dün
Montaj Elemanı
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy...
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Güvenlik Müdürü

 • 11.05.2020
 • 200 - 500
 • 7807 Görüntüleme

İş Tanımı

1997 Yılından itibaren güvenlik sektöründe Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına başarıyla hizmet veren öncü firmamızın İSTANBUL ANADOLU YAKASI Bölgesinde yeni başlayacak olan AVM projemizde Görevlendirilmek Üzere ;

Aranan Nitelikler

 • Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi
 • 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanuna hakim, gerekenleri yerine getirebilecek bilgi ve deneyime sahip olabilecek
 • Ekip oluşturmak ve performansa bağlı bir biçimde ekibi yönetebilecek
 • Üst Yönetime Raporlama yapabilecek
 • Müşteri ihtiyaç ve taleplerini yerine getirebilecek
 • Görevli olduğu projede  oluşabilecek aksaklıkları gidermek, ilgili birimler ile iletişimi sağlamak
 • Çalışanların Özlük Hakları ile ilgili işlemleri yapmak ve takip etmek
 • Puantajların tutulmasını sağlamak ve puantaj hesabı yapmak
 • Diksiyonu ve görünümü ile şirketimizi temsil edecek
 • İletişim Kabiliyeti yüksek
 • AVM projelerinde en az 3 yıl Güvenlik Müdürlüğü deneyimi olan
 • Güvenlik Müdürü pozisyonlarından en az 5 yıl deneyimli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Dün
DESMER GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Ay
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
12.04.2021
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
12.04.2021
SİNPAŞ CENTRAL LİFE SİTE YÖNETİCİLİĞİ
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
02.07.2021
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası
17.06.2021
Turgut Aydın Holding A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
TEMKOR GÜVENLIK KORUMA HİZMETLERİ AŞ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Muğla
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Hilton İstanbul Kozyatağı
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

 • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

 • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

 • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

 • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

 • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

 • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları