Halkla İlişkiler Uzmanı

 • 22.02.2023
 • 50 - 100
 • 2321 Görüntüleme

İş Tanımı

Öğrenci kayıtları için velilerle görüşerek etkin şekilde sunum ve tanıtım yaparak kayıt sürecini sonlandırmak ve Sosyal Medya hesapların takibini yapmak. Günlük olarak içerik oluşturmak, düzenlemek ve yayınlamak.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen eğitim sektöründe, benzer pozisyonda en az 1-2 yıl tecrübeli,
 • Daha önce okul kayıt sürecinde görev almış,
 • Dış görüşüne önem veren,
 • İnsan İlişkilerinde başarılı ve etkin
 • İkna kabiliyeti yüksek
 • Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık,yaratıcı düşünme becerilerine sahip
 • Planlama ve organizasyon becerisine sahip,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL MALTEPE ÇÖZÜM KURS MERKEZİ
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Son 1 Ay
İLKEM TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
UĞUR ANADOLU LİSESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
YENİ TÜRKİYE EĞİTİM VAKFI
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
VATAN EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL MİMAR SİNAN ANADOLU GÜZEL SANATLAR LİSESİ

OKULUMUZ HAKKINDA 
Okulumuz Özel Moda Mimar Sinan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi adıyla 2000-2001 yılında Murat ÖZTEKE tarafından kurulmuştur. Resim, Müzik, Tiyatro ve Sinema & TV bölümleri ile eğitim-öğretim hayatına devam etmektedir. İki kademeli yetenek değerlenirme süreci ile yeteneklerini kanıtlayan öğrenciler okulumuza kayıt hakkı kazanarak aldıkları eğitimle ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atmış ve beş kıtada ödül almıştır.  

VİZYONUMUZ 
Amacımız; genç yeteneklerimizi kendisine, ailesine, ülkesine ve insanlığa yararlı, merak eden ve soran, düşünen ve düşündüren, araştıran, hayal gücü yüksek olan ve bu hayallerini sanatsal olarak ifade edebilen, donanımlı, sanatsal yaratıcılığı yüksek, analitik düşünen ve küreselleşen dünyada kendi ayakları üzerinde durabilen, çağdaş sanatçı adayları yetiştirmektir. 

MİSYONUMUZ 
Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ülkemizde ulusal ve uluslararası başarıları ile bilinen tek lider okuldur.Okulumuz alanında uzman eğitim kadrosu ile birlikte öğrencilerimizin sanatçı ruhunun şekillendirilmesi için el biriliği ile çalışmaktadır. Rehberlik servisinin de ortaklaşa çalışmaları sayesinde öğrencilerimizin bireysel farklılıkları ortaya çıkarılmaktadır. “Okul hayattır...” felsefesi ile hareket eden kurumumuz, öğrencilerimizi daha eğitim hayatlarının başındayken sanat dünyası ile tanıştırarak ulusal ve uluslararası başarılı projelerde yer almalarını sağlamaktadır.Alanında uzman eğitim kadrosu ile öğrencilerimize kariyer planlaması yapılarak böylece gelecek kaygısı yaşamalarının da önüne geçilmektedir.   

NEDEN MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ?        
Mimar Sinan'da, Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş,Bireysel farklılıkları önemseyen,Türkiye’ de ve Dünya’ da tercih edilen,Ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunan,Üretken,Kreatif,Sorumluluk sahibi,Bilimsel düşünceyi ön planda tutan,Dünya merkezli bir eğitim anlayışı benimsenmektedir.Öğrenim hedefleri kalıplaşmış değil, dinamiktir.Hedefler öğrencilerimizin ve ülkemizin ihtiyaçları, çağımızın gerçekleri, yeni öğrenme teorileri ve yaklaşımları doğrultusunda değiştirilip, geliştirilebilir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları