HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Kocaeli, Bursa
 • 12.02.2024
 • 1000+

İş Tanımı

Eğitimde yeni bir çağ başlıyor!

ERA Kolejleri’ nin İstanbul,Kocaeli,Ankara ve Bursa Kampüslerinde görevlendirilmek üzere HALKLA İLİŞKİLER SORUMLULARI alınacaktır.
Türkiye’de yeni bir çağı, rasyonel gelişim programıyla yepyeni bir geleceği temsil eden ERA Koleji inovatif eğitim sistemini, öğrencilerine sunduğu Zihinsel Gelişim, Fiziksel Gelişim, Sosyal Gelişim, Psikolojik Gelişim ve Akademik Gelişim eğitim başlıkları altında özelleştirerek, gelecek odaklı bir bakış açısıyla yepyeni bir devri başlatıyor...

Kariyerinizde geleceğe odaklanın ve çağı yakalayın!

Aranan Nitelikler

 • İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Satış süreçlerinde özellikle eğitim satışı sürecinde aktif rol almış,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Başarı odaklı,
 • İletişim gücü yüksek,
 • Güler yüzlü,
 • Enerjik,
 • İdealist,


Adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAVRAM KURS MERKEZİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BAŞVUR
KAVRAM KURS MERKEZİ
Bursa - Yıldırım
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Dün
KAVRAM KURS MERKEZİ
Bursa - Yıldırım
Dün
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
BAŞVUR
international focus schools
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BAŞVUR
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Ankara - Mamak
Son 1 Ay
BAŞVUR
İSTANBUL - ESENYURT - BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
BAŞVUR
Silivri Sınav Anadolu Lisesi
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Ay
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ERA KOLEJLERİ

Era Koleji 2013 yılında, çağın teknolojik ve bilimsel gelişmelerini ön planda tutarak çağdaş bir eğitim anlayışı ile yola çıkmıştır! İstanbul’da 18, 1’i Bursa’da ve 1’i de Kocaeli’nde olmak üzere toplam 20 kampüste eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktadır. Okullarımız, öğrencilerimize bir üst kademe eğitim için akademik ve sosyal yönlerden eksiksiz hazırlanabilecekleri ortamı sağlar. Öğrencilerimizin dünyayı sorgulayan, hak ve özgürlüklerinin bilincinde, sorumluluk sahibi, demokratik yaşamı benimsemiş ve etik değerleri özümseyen bir eğitim alması birinci önceliğimizdir. Akademik yeterlilik yanında meraklı, hayal gücü gelişmiş, sosyal ve duygusal dayanıklılığa sahip bireyler yetiştirmek hedeflerimiz arasındadır.ERA Koleji Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Programları’na bağlı kalarak 5’li Gelişim Sistemi’yle zihinsel, fiziksel, psikolojik, sosyal, akademik gelişim öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi hedefler. Zihinsel, fiziksel, psikolojik, sosyal, akademik gelişimlerinin takibinin ve değerlendirmelerinin geri bildirimlerini velilerimize düzenli olarak yapar.Gereken önlemleri zamanında almak ve daha iyiye gitmek amacıyla her öğrencimizin mizacına uygun bireysel planlamalar yapar. LGS ve YKS sürecinde branş öğretmenlerimiz akademik donanımlarıyla sınava hazırlık aşamasında öğrencilerimize destek olur. Deneyimli, öğrencilerini iyi tanıyan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan uzman eğitim kadromuz, eğitim sürecinde danışman görevi üstlenirken sınav hazırlıktaki profesyonel eğitim koçluğu ile de öğrencilerimizin yanındadır.Öğrencilerimiz ERA Koleji dışında bir desteğe ihtiyaç duymadan sınava hazırlanır. ERA Koleji olarak geleceği inşa edecek nesiller yetiştirmek en önemli felsefemizdir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları