İş Tanımı

Hepsiburada olarak, e-ticaretin köklü, yenilikçi ve öncü firmalarından biriyiz. Müşterilerimizin günlük hayatlarına güvenilir, yenilikçi ve amaç odaklı eşlik etmekte ve ticaretin dijitalleşmesine öncülük ediyoruz. Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak Nasdaq borsasında işlem gören ilk Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Yenilikçi teknoloji odağıyla hareket eden Hepsiburada, ilklerin adresi olma özelliğiyle köklü bir geçmişe sahip. Hepsiburada ekosistemi; son teslimat ve sipariş karşılama hizmetleri veren HepsiJet ve HepsiLojistik; market ürünleri teslimat hizmeti veren Hepsiburada Market; havayolları bilet satışı hizmeti veren Hepsiburada Seyahat; reklam hizmeti veren HepsiAd; ve ödeme hizmetleri veren HepsiPay’den oluşuyor. HepsiGlobal, bir yandan uluslararası satıcıların ürünlerini sunarken, bir yandan da Türkiye'deki tüccarların sınır ötesi satış yapmasını sağlıyor. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran hizmetlerimiz sayesinde Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret şirketiyiz.

Çalışma arkadaşlarımıza; birlikte yaratmayı ve işimize daha fazla anlam katmayı destekleyen bir çalışma ortamı sunuyoruz. Birlikte başarmaktan mutluluk duyuyor, fırsatlarla dolu bir takımın parçası olarak hep birlikte gelişiyor, neşeyle üreterek çalışıyoruz.  

Ticaretin dijitalleşmesine geleceğin teknolojileri ile liderlik eden takımımızda yer alarak herkes için #iyikivarsınhepsiburada dedirtecek, heyecan dolu başarı hikayelerinin bir parçası olmak istersen senin de geleceğin burada.

İŞ TANIMI

 • Sevkiyatı planlanan ürünlerin toplanması, paketlenmesi, sevkiyata hazır hale getirilmesi,
 • Müşteriye sevk edilmek üzere toplanan siparişlerin doğru ve eksiksiz olarak paketlenmesi,
 • Operasyon Merkezi dahilinde sistemsel stok kayıtları ile mevcut tüm ürünlerin nitelik ve nicelik kontrollerinin yapılması,
 • Sayım bölümünde bulunan makine, ekipman ve teçhizatı (bilgisayar, el terminali vb.) kullanarak sayım işlemlerinin yapılması,
 • İş güvenliği kuralları ve verilen talimatlara uyulması,
 • Çalıştığı bölgenin, düzen ve disiplinine uyum sağlanması,
 • Operasyon içerisinde farklı pozisyonlarda görev aldığı sürede o bölümün gerektirdiği performans değerlerini yerine getirilmesi.

Aranan Nitelikler

Aşağıdaki niteliklere sahip "Depo Operasyon Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. 

 • Tercihen ilköğretim veya lise mezunu,
 • Vardiyalı ve mesaili çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • E ticaret lojistiğinde kariyer hedefleyen,
 • İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmalarında başarılı ve uyumlu,
 • İş takibi, organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,
 • Dikkatli ve öğrenme konusunda istekli,
 • İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'de civarında ikamet eden kişiler.

“Bu ilan sebebiyle yapacağınız başvurular aracılığıyla toplanacak kişisel verileriniz veri sorumlusu D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş (“Hepsiburada”) tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat kapsamında iş başvuru süreçlerinin yürütülmesi amacıyla otomatik yollarla işlenecektir. Detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ndeki Çalışan Adayı kişi kategorisini inceleyiniz.”

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
Kocaeli - Gebze
23.06.2023
BAŞVUR
SUNAR GIDA
Kocaeli - Gebze, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
BAŞVUR
LORİS PARFÜM
Kocaeli - Gebze
9.10.2023
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
8.02.2023
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli
19.12.2022
BAŞVUR
YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa, Kocaeli - Gebze
30.10.2023
LORİS PARFÜM
Kocaeli - Gebze
11.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

YENİBİRİŞ DİJİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE TEKNOLOJİ A.Ş.

Aradığınız Adaya Hızla Ulaşın!Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercih ediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz. Neden Yenibiriş?- Özel Destek HizmetiDedike müşteri temsilcileri ile ihtiyacınız olan her an özel destek hizmeti- Gelişmiş Eşleştirme ve AlgoritmaGelişmiş eşleştirme ve öneri algoritması ile doğru adaya kolayca ulaşma imkanı- Adaylarla Doğrudan İletişimTekilleştirilmiş özgeçmiş veritabanından adaylarla doğrudan iletişim olanağı- Özel Kampanya FırsatlarıSize özel hazırlanan dijital kampanyalardan ve basılı yayın partnerlerimizin erişim gücünden faydalanma imkanı- Kuruma Özel İlan ŞablonlarıKurumunuza özel hazırlayacağınız ilan şablonlarıyla fark yaratma olanağı- Ücretsiz Web EntegrasyonuKendi internet sitenizde ilanları yayınlamanız için ücretsiz web entegrasyon hizmeti.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları