İç Denetçi Yardımcısı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 11.08.2022
  • 100 - 200
  • 10445 Görüntüleme

İş Tanımı

Hakmar Mağazacılık; geçmişten gelen marketçilik deneyimi ile Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklarla öne çıkarak emin adımlarla büyümesini sürdürüyor.

Firmamızın Denetim Müdürlüğüne bağlı olmak üzere ''İç Denetçi Yardımcısı'' pozisyonlarında görevlendirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:

· Şirketin Genel Merkez ve Bölge Müdürlüklerinde planlanan finansal denetimler, faaliyet denetimleri, şube denetimleri, süreç denetimleri ve uyum denetimlerinde görev almak,
· Şirket faaliyetleri ile ilgili yasal mevzuatı, ulusal ve uluslararası denetim standartları ile ilgili gelişmeleri takip etmek,
· İş süreçlerinin analiz ve kontrollerinde, etkinlik ve verimliliği arttırmak adına katma değer yaratacak önerilerde bulunmak.

Aranan Nitelikler

· İktisadi ve İdari Bilimler- Mühendislik (İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği) Fakültelerinden ya da Matematik, Fizik vb. sayısal bölümlerden mezun,
· Tercihen SAP programı kullanmış,
· MS Office programlarına hakim,
· Muhasebe, mali mevzuat, mali analiz, iç kontrol konularında bilgi sahibi,
· Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
· Sorumluluk bilincine sahip, güvenilir, titiz,
· Minimum orta düzey İngilizce bilen,
· Tercihen perakende sektöründe tecrübeli,
· Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
· İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ya da edebilecek,

Özet Bilgiler

HAKMAR MAĞAZACILIK LTD ŞTİ. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Tektem Makina
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Turanlı Denetim Yeminli Mali Müşavirlik
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
IDEA MAKİNA İMALAT SAN VE TİC LTD ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Son 1 Hafta
IDEA MAKİNA İMALAT SAN VE TİC LTD ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Doğa Koleji
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

HAKMAR MAĞAZACILIK LTD ŞTİ.

-Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

-Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

-Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturması, ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla, yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon; kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

-HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiş, geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları