Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Sınıf Öğretmeni
İSTEK KUŞADASI OKULLARI
Aydın - Kuşadası, Aydın
Son 1 Hafta
Yabancı Dil Öğretmeni
İSTEK KUŞADASI OKULLARI
Aydın - Kuşadası, Aydın
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

İdari Sekreter-Kurumsal İletişim

  • 04.07.2022
  • 0 - 50
  • 733 Görüntüleme

İş Tanımı

İnsani değerlerle donatılmış, küresel standartlarda, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutan 21.Yy iletişim becerilerine hâkim, grup çalışmalarına uyumlu, diksiyonu düzgün İSTEK Okulları Kuşadası Kampüsünde görevlendirilmek üzere İDARİ SEKRETER - KURUMSAL İLETİŞİM alınacaktır.


- Gelen çağrıları cevaplamak,
- İlgili kişilere eksiksiz iletmek,
- Telefon, ziyaretçi trafiğini düzenlemek,
- Misafir karşılama ve yönlendirmek,
- Etkinliklerde fotoğraf çekmek ve ajansla paylaşmak.

Aranan Nitelikler

* İSTEK VAKFI VİZYON – MİSYONUNA UYGUN OLMAK 

* Diksiyonu düzgün, titiz, sorumluluk sahibi,

*  İnsan ilişkileri kuvvetli,

*  İletişim ve temsil yeteneği güçlü, 

* Ekip çalışmasına yatkın,

*  Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, 

*  İletişimine önem veren ,

* Özverili – çalışkan – esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilecek  İDARİ SEKRETER-KURUMSAL İLETİŞİM arayışımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

CETA FORM EL ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
Nerteks İplik San. ve tic. a.ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
Antalya
Son 1 Hafta
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Beyliss Tekstil ve Turizm Tic Ltd Sti
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ANPA PETROL GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
EUROSAN OTOMOTİV SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
HYUNDAI ERK PLAZA
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

İSTEK KUŞADASI OKULLARI

İSTEK KUŞADASI OKULLARI 1985 yılında Bedrettin Dalan tarafından kurulan İSTEK Vakfı, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, çağdaş ve girişimci nesiller yetiştirmektedir.

Bugün Anasınıfından Üniversiteye uzanan bir eğitim zincirine sahip kurumumuz  ile ülkemizin geleceğinde söz sahibidir.

İSTEK KUŞADASI Okulları olarak tam donanımlı sınıfları, yarı olimpik yüzme havuzu,tenis kortu,Kapalı spor salonu, resim ve seramik atölyeleri, dans salonları, tam donanımlı maker laboratuvarı, 3B tasarım sınıfı ve bilişim teknolojileri sınıfı,350 kişilik Konferans salonu ile Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi ile Kuşadası’nda İSTEK Ailesini en iyi şekilde temsil etmektedir. 

VİZYONUMUZ:Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş, aklın ve bilimin ışığında, günümüz koşullarına ve hızla gelişen dünyanın gereksinimlerine ayak uyduran, yüksek donanımlı, insan haklarına saygılı, çağdaş, hoşgörülü, çevreye duyarlı, hayvan haklarına saygılı, geleneksel değerleri benimsemiş, aydın, kültürlü insanların yetiştirildiği, Türkiye’nin önde gelen okulları arasında olmak ve uluslararası düzeyde adımızı duyurmak.

 MİSYONUMUZ:Atatürk ilkelerini bilen ve özümseyen, ve demokrat bireyler yetiştirerek iyi yurttaş olmanın koşullarını hazırlamak.Çerçevesi olan, ezberciliğe dayanan eğitimin kalıplarını kırarak deneysel, sorgulayıcı, araştırıcı ve teknolojik bir eğitim anlayışını hayata geçirmek.

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek gençleri güçlü bir eğitim programı ile desteklemek.Yabancı dil eğitimlerine gerekli önemi vererek Almanca, İspanyolca ve İngilizce dillerinde dilsel gelişimi sağlamak.

Ana dil sevgisini ve sanat zevkini geliştirerek, duygusal zekası yüksek, duyarlı, ulusal değerlere saygılı, üretken, ahlaklı, dinamik beyinleri dünya merkezli bir eğitim anlayışıyla yetiştirmek.

 Disiplin Anlayışı:İSTEK Kuşadası Okulları öğretmenleri ve yöneticileri, öğrencilerinde görmek istedikleri davranışları, önce kendileri göstererek onlar için iyi bir rol model oluşturur.Öğrencinin kişilik gelişimini göz önünde tutarak, sağlıklı seçimler ve tercihler yapmalarına yardım eder.Disiplin kavramını uyulması gereken kurallar listesi,   amaçlı etkinlikler, uygun çevrede, birlikte çalışma, kendi kendini kontrol çerçevesinde değerlendirir.

Amaçlarına, yeteneklerine, isteklerine  ve geçmiş bilgilerine uygun olarak hazırlanan bir eğitim programı hazırlayarak öğrenciyle   işbirliği içinde olur.İyi bir rehberlik sistemi oluşturarak sorunlar ortaya çıkmadan önlem alır.Etkin bir veli-okul ilişkisi kurarak veli ile işbirliği yapar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları