İngilizce Öğretmeni

Sakarya
  • 9.08.2023
  • 0 - 50
BEŞSEKİZ ORTAOKULLARI İngilizce Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

Kim demiş İngilizceyi öğrenmek hatta konuşmak zor diye? Beşsekiz Ortaokulları olarak biz bu tabuyu yıkıyor ve eğitim sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Drama ve oyun dersleriyle zenginleştirdiğimiz müfredatımız ile beşinci sınıflarda haftalık yirmi saatlik derslerimizde, sıfırdan aldığımız öğrencilerimizi yılsonunda pre-intermediate seviyesine ulaştırıyor ve öğrencilerimizin kendilerini hem sözel hem de yazılı olarak ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Sekizinci sınıfın sonunda ise öğrencilerimizi upper intermediate seviyesine ulaştırmayı planlıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinden mezun,
  • Alanına hakim ve alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip eden,
  • Yeniliğe açık, takım çalışmasına yatkın,
  • İletişim becerisi ve iç motivasyonu yüksek,
  • Eğitim teknolojilerini aktif kullanan,

          2023-2024 döneminde Beşsekiz Ortaokulları Sakarya Şubemizde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Ankara, Bursa, Kocaeli, Aydın, Eskişehir, Kütahya, Isparta, Konya, Antalya, Türkiye
Son 1 Hafta
Doğa Koleji
Türkiye
Son 1 Ay
MARKALAR BİRLİĞİ GENEL MERKEZ
Türkiye
Son 1 Ay
BAŞVUR
Sakarya
11.07.2023
BAŞVUR
MARKALAR BİRLİĞİ GENEL MERKEZ
Türkiye
Bugün
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
Doğa Koleji
Türkiye
Son 1 Ay
BAŞVUR
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
Türkiye
17.07.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

BEŞSEKİZ ORTAOKULLARI

BEŞSEKİZ OKULLARI olarak, Milletimizi geleceğe taşıyacak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller yetiştirmek amacıyla , aydınlık geleceğe, yeniliğe ve gelişime yürüyen, her biri alanında uzman  ve eğitime adanmış eğitimci kadromuzla geleceği tasarlıyoruz.

Boyut Eğitim Kurumları;
  • Boyut Eğitim Kurumları olarak her zaman hedefimiz takip eden değil takip edilen olmaktır. Bu yüzden de eğitim dünyasının öncü girişimleri önceliğimiz olmuştur. Yapılanı, var olanı değil; yapılmayanı veya yapılanı alışılmışın dışında, farklı boyutlarla ele almayı tercih ettik.
Yeni Ortaokul Konsepti;
  • Beşsekiz Ortaokulları, Boyut Eğitim Kurumları’nın 12 yıllık tecrübesini Sakarya’ya taşıdığı yeni ortaokul projesidir. Amacımız; Ortaokul gibi bir öğrencinin hayatında hem psiko-sosyal hem de akademik gelişimi açısından son derece önemli olan ama ülkemizde gereken önem verilmemiş bir döneme farklı bir bakış açısıyla bakmak; yeni bir ortaokul konsepti yaratmaktır.
Misyon ve Vizyon;
  • Boyut Eğitim Kurumları olarak her zaman hedefimiz takip eden değil takip edilen olmaktır. Bu yüzden de eğitim dünyasının öncü girişimleri önceliğimiz olmuştur. Yapılanı, var olanı değil; yapılmayanı veya yapılanı alışılmışın dışında, farklı boyutlarla ele almayı tercih ettik
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları