Native English Teacher

Türkiye
 • 16.03.2022
 • 1000+
 • 68521 Görüntüleme
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Native English Teacher İş İlanı

İş Tanımı

Are you looking to live in a fascinating country and work in an exciting environment? We welcome applications from motivated, energetic and experienced native English teachers who utilize a communicative approach to their lessons.

About Doğa College;

Doğa is the leading private school in Turkey with its environmentally-friendly and technological campuses which offer students a happy, social and safe atmosphere. We have 4 sections; Kindergarten, Primary School (Grades 1-4), the Middle School (Grades 5-8), the High School (Grades 9-12). With the responsibility of knowing that we will create a difference in the lives of young minds, we invest in our teachers.

Aranan Nitelikler

Qualifications
 

 • Bachelors’ Degree preferably in a related field,
 • Minimum two years of full time EFL/EAP experience with a Cambridge University ESOL certificate, or an internationally recognized TEFL/TESOL/CELTA Certificate,
 • Knowledge in MS Office,
 • Proficient using technology to supplement their lessons,

Job Description

 

- To provide quality tuition to the students by;

 • Planning, preparing and delivering effective lessons to meet students’ cognitive and affective needs,
 • Selecting, adapting and preparing materials for classes,
 • Using computers/smart boards for effective teaching and learning,

-To contribute to the positive working atmosphere.
 
  We Offer

 • Full year paid salary,
 • Two and a half months of (paid) summer holiday,
 • Work permit, 
 • Breakfast & lunch at school,
 • Free shuttle,
 • Centrally located campuses,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Doğa Koleji
Türkiye
Dün
ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Dün
British Town Dil Okulları
Ankara, Isparta, Konya, Kütahya, Kocaeli, Aydın, Eskişehir, Bursa, Antalya, Türkiye
Dün
ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Dün
ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Dün
British Town Dil Okulları
Türkiye
Son 1 Ay
Doğa Koleji
Türkiye
Son 1 Ay
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Türkiye
06.06.2022
Türkiye
20.04.2022
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
20.04.2022
BENZER TÜM İLANLAR

Doğa Koleji

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji; ülkemizin dört bir yanındaki kampüsleriyle Türkiye'nin eğitim sektörüne yön vermeye devam ediyor. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyor. 

Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi egˆitim modelleri ile Türkiye’deki egˆitim sektörüne yön veren Doğa, sundugˆu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle ögˆrencilerine, çalıs¸anlarına ve topluma degˆer katıyor.Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası... 

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’ni  diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. 

''Eğitim Teknolojilerinde Dünya Lideriyiz!''

Eğitim Teknolojileri birimimiz ile teknolojiye yön veren üretimlerde bulunuyoruz. Tüm kampüslerimizde dünya standartlarının önünde eğitim teknolojileri kullanıyor, kendi oluşturduğumuz zengin program ve içeriklerle benzersiz bir eğitim veriyoruz. 

 • ULUSLARARASI VİZYONUMUZ
Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz. 

 • MİSYONUMUZ
İTÜ ETA Vakfı Doğa Kolejinde, ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları