İngilizce Öğretmeni

  • 14.03.2021
  • 50 - 100
  • 772 Görüntüleme

İş Tanımı

Altın Eğitim Kurumları, insanların, kültürlerin ve fikirlerin çeşitliliğini kucaklayan ve eşit fırsatlar sunan bir işverendir. Altın Eğitim'de, öğretmenlerimizin okulumuzun kalbi olduğunu düşünürüz. Öğretmenlerimiz, öğrenme ortamını hazırlar, ortamın içerik ve tutarlılığını sağlar, rol modelleri olarak hizmet eder ve öğrencilerimizin hayatlarını sonsuza dek şekillendirirler. Her öğrencinin başarısı için sayısız fırsat yaratırlar.Altın Eğitim'in amacı, okulun misyonuna ilham veren, yaratıcı, çalışkan ve işini seven öğretmenleri işe almak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır. Öğretmenlerimizi, onları mükemmelleştirmeye teşvik eden bir çevre, gelişmelerine ve büyümelerine yardımcı olan bir eğitim ortamıyla destekliyoruz.

Eğitim - Öğretim faaliyetlerini yürütmek,
Akademik takvimimiz doğrultusunda sorumlu olduğu görevleri yerine getirmek,
Mesleki gelişimi açısından düzenlenen seminer, konferans gibi hizmet içi eğitimlere katılmak.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin “İngilizce Öğretmenliği” lisans bölümünden mezun,
* İngilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyonuna sahip olmak kaydıyla; İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Mütercim Tercümanlık vb. lisans bölümlerinden mezun,
* 3 yıl özel okul deneyimi olan,
* Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış,
* İletişim yeteneği kuvvetli ve motivasyonu yüksek,
* Yeniliklere açık ve kişisel gelişim konusunda istekli,
* Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hakim, akıllı tahta kullanabilen adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Amerikan Kültür Anaokulu
Ankara
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
Ankara
Bugün
KAVRAM OKULLARI
Ankara - Keçiören, Ankara - Keçiören
Bugün
British Culture Fine Arts
Ankara
Bugün
Ankara - Keçiören
Bugün
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Özel Altın Eğitim Okulları

-1997-1998 öğretim yılında faaliyete başlayan Altın Eğitim Okulları dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman DEMİREL' in katıldığı büyük bir törenle, İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesi olarak eğitim ve öğretime başlamıştır.

-Kurucumuz Şebnur Altın; 1989 da kurduğu Altın Dershane kurumlarında edindiği deneyim doğrultusunda; her çoçuğun biricikliğini dikkate alarak, her öğrencinin istek ve yeteneklerine göre eğitimi bireyselleştiren, tam öğrenmeye dayalı sistemi Altın Eğitim Okullarının temel felsefesi olarak kurgulamıştır.

-Okullarımız seçkin eğitim kadroları ile Atatürkçü düşüncenin ışığında bu felsefe doğrultusunda hizmet vermektedir.

-Önceliğimiz, öğrencilerimize mutlu olacakları ve gelişimlerini destekleyici bir ortam sağlamak ve onları iyi bir "Dünya İnsanı“ olarak yetiştirmektir. Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, demokratik, laik, ulusal değerleri ve evrenselleşmeyi önemseyen, yeniliklere ve sürekli gelişime açık bir anlayışla; öğrenci – veli – öğretmen dayanışmasının eğitimdeki önemini, daima ön planda tutmaktayız.

-2012 tarihinde kurumlarımız bünyesinde Ankara'nın ilk Özel Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi açılmış olup; Okullarımız, Eryaman'da bulunan biri İlkokul diğeri Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi olmak üzere iki ayrı binada 5000 m² alanda 3500 m² kapalı kullanımı bulunan, 32 dersliği, kapalı spor salonu, yemekhanesi, fizik, kimya, matematik ve sosyal bilgiler laboratuvarları, tam donanımlı teknoloji sınıfları, 2 adet kütüphanesi, 2 adet çok amaçlı salonu, müzik, teknoloji ve tasarım odaları, masa tenisi ve satranç alanları olan, 24 kişilik sınıflarda eğitim - öğretim yapan çağdaş bir eğitim yuvasıdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları