İstanbul Kadıköy Yatılı Hasta Bakıcı Arıyorum

İstanbul Anadolu Yakası
  • 30.10.2023
  • Yönlendirmeli İlan
enuygunbakıcı İstanbul Kadıköy Yatılı Hasta Bakıcı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İstanbul(Anadolu) - Kadıköy ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Kadıköy koşuyolunda 2+1 evinde 52 yaşındaki erkek kardeşim tek yaşıyor. 2 bucuk ay önce felç geçirdi. Yaklaşık 70 kilo. Şuan evde bakılacak. Sonrasın da fizik tedavi için hastanede bakıcı ıle bir süre kalması gerekecek. Abimin bakımlarını yapabilecek, düşürmeden kaldırabilecek güçlü kuvvetli bir bakıcı arıyoruz. Hafif ev işleri ve yemekleri yapabilir. Yatılı çalışacak. Haftada bir gün izinli olacak. 20. 000 tl maaş ve izin ücreti vereceğim.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İstanbul(Anadolu) - Kadıköy
Pozisyon: Hasta Bakıcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 20000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
28.10.2023
İstanbul Anadolu Yakası
27.10.2023
İstanbul Anadolu Yakası
5.10.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları