İzmir Karşıyaka Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum

İzmir
  • 9.03.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1048 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Karşıyaka Part Tıme Ev Yardımcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Karşıyaka ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Izmir karşıyaka daki evimizde çalışacak, haftanın 3 günü gelecek, ev işlerini ve yemeği yapacak, ev yardımcısı bayan arıyorum. Pazatesi- çarşamba ve cuma günleri olacak şekilde, 10. 00 ile 17. 00 saatleri arasında çalışacak. 5. 750 tl olarak maaş vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Karşıyaka
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 5750 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

American VIP Language Schools
İzmir - Güzelbahçe
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları