İzmir Konak Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

İzmir
  • 7.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1131 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Konak Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Konak ilçesinde Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Yanlız yaşıyan 71 yaşındaki annemize gün içerisinde arkadaş olacak, ilaç takibini, yemeğini ve evin temizliğini yapacak bakıcı arıyoruz. Yatılı kalmasına gerek yok ama isterse yatılı da kalabilir. Annemizin sağlığı gayet yerinde. Onun kızı gibi olacak birisini istiyoruz. Saat 10 ile akşam 6 arası çalışabilir. Hafta sonları annemizin yanına genelde biz geliyoruz veya onu yanımıza alıyoruz. Bazen cumartesi de çalışmasını isteyebiliriz ama genelde haftada 2 gün izinli olacak. Güvenebileceğimiz birisi olmalı. Maaş 6. 000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Konak
Pozisyon: Yaşlı Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları