İzmir Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

İzmir
  • 13.03.2023
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1026 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Güzelbahçe ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Izmir güzelbahçe' de oturan 70 li yaşların da ki annem ve babam için ev yardımcısı arıyoruz. Evleri müstakil çok büyük değil evin temizliğin, yemeğini ve toparlamasını sağlayacak. Kendi anne ve babası gibi görüp evi sahiplenecek birini istiyoruz. Ehliyeti olan bir aday olursa arabayı verebiliriz yoksa önemli değil. Kızışın güzelbahçe'de oturuyorlar yazın çeşmeye gidiyorlar. Haftada bir gün izin veriyoruz maaş olarak 12. 000 tl + 400 tl. Türk adaylar için sigorta yapabiliriz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Güzelbahçe
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yatılı
Ücret: 12000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
Son 1 Hafta
İzmir
Bugün
İzmir - Bornova
Bugün
İzmir
Bugün
American VIP Language Schools
İzmir - Gaziemir
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Ay
Söylev Özel Eğitim Hizmetleri
İzmir - Konak
Son 1 Ay
İzmir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları