Kalite Kontrol Elemanı

 • 05.03.2021
 • 50 - 100
 • 1218 Görüntüleme

İş Tanımı

Deri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer alanMetal Döküm sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin genişleyen organizasyonel ihtiyaçları doğrultusunda, Kalite Kontrolcü  olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere  sahip takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • İnsan ilişkileri güçlü,
 • Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen Tuzla, Pendik,Kartal civarında ikamet eden veya edebilecek olan,  
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Amirlerinden almış olduğu görevleri yerine getirebilecek 
 • Tercihen teknik lise mezunu
 • Takım çalışmasına uyumlu
 • Basınçlı döküm sektöründe tecrübeli
 • Kumpas Kullanabilen,Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan
 • Kalite Yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi
 • Aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

ESO BASINÇLI DÖKÜM KALIP A.Ş Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

KÖPRÜ METAL A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
STAR MAKİNA YAY-VİDA SAN.İMA.VE PAZ.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
24.02.2021
ALPKE METAL İLETKEN ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
19.02.2021
ELEKTROTEKNİK KLİMA SAN. ve TİC A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
FİLKİM FİLTRE VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
PİERRE CARDİN-MODASİMA TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
MKS METAL KAPI KEPENK SİSTEMLERİ SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Dün
ORÜSAN KİMYA VE AKARYAKIT ÜRÜN. SAN.TİC. LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ESO BASINÇLI DÖKÜM KALIP A.Ş

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Schweizer Eso, güçlü bir Alman kuruluşu olan Schweizer Grup tarafından İstanbul’da kuruldu.2010 yılında ise firmanın %70 hissesi yerli ortak  Demirtel ailes tarafından satın alındı. Şirket yapısının global ve yerel güç birliğiyle sentezlenmesi sonucunda üretim yapısı da şekillenmiştir.Firmanın büyüme hızı artarak devam etmiş, 2014 yılına gelindiğinde ise İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 4000m2 lik yerine taşınmıştır. Bu tarihten itibaren atılan adımlar daha da global ölçekte tasarlandığı için üretimler hız kazanmıştır.2020 Ağustos ayında Schweizer Grubun elinde bulunan 30% hisseler de satın alınarak %100 yerlileştirilmiştir. Aynı zamanda ünvanı ve nevi değişikliğine gidilerek, ESO BASINÇLI DÖKÜM A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedirESO, her bir bireyin sorumluluk sahibi olarak çalışmalarını sürdürmesini önemsemektedir. Verimli bir çalışma ortamının kurulması, çalışanların yeniliklere açık olması gibi durumlar sürekli gelişimi de sağlamaktadır. Yönetim kademesinden sahadaki çalışana kadar herkes ekip olmanın verdiği bilinç ve sorumluluk ile hareket etmektedir. Bilginin tecrübe ile buluşması, verimli çalışma ortamlarını çok daha verimli hale getirmektedir.ESO, projelendirme aşamasındaki profesyonel yaklaşımıyla Ülkemizde alüminyum döküm sektöründe iddialı bir konumdadır. Öngörüleri ile daha en başından en doğru adımların atılmasını sağlayacak olan ortamı oluşturmaktadır. Gerek kaliteli hizmet sunmak, gerekse tam zamanında teslimatlar yapmak şirketin hassas olduğu konular arasındadır. Projelendirme alanındaki başarısı, Avrupa’nın önde gelen firmalarının A tedarikçisi olmasını sağlamıştır.%45 otomotiv sektörüne üretim yapan ESO’nun, iklimlendirme , elektrikli el aletleri, aydınlatma ve endüstriyel temizlik aletleri sektörleri de ürün portföyü içinde bulunur.ESO, alüminyum parça üretiminde ve partner firması bünyesinde CNC talaşlı imalat ve kalıp üretimi hizmeti vermektedir. Böylece, projeye ait olan her adımda etkinlik ve takip söz konusudur. Almanya, İsviçre, İspanya, Polonya, Macaristan, Litvanya, Avusturya ve Türkiye’de üst düzey birçok müşteriye sahip olan firmamız, gelişmeye ve pazardaki alanını genişletmeye devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları