Kasiyer

Tekirdağ
  • 10.11.2020
  • 100 - 200
  • 5358 Görüntüleme

İş Tanımı

Hızla büyüyen şirketimizin yeni açılacak olan ZIRHLIOĞLU TOPLU TÜKETİM ÇORLU Şubesinde görevlendirilmek üzere Kasa Görevlileri aramaktayız.

GÖREV TANIMI
Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
Kasa giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirerek takibini sağlamak,
Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak,
Ürün, etiket fiyatlarının kasa noktasında kontrolünü sağlamak.

Aranan Nitelikler

En az Lise- önlisans mezunu,
Kasa işlemlerinin günlük olarak eksiksiz ve düzenli bir şekilde tutulması,
Mağazadaki müşterilerin ödemelerinin hatasız ve seri bir şekilde tahsil edilmesi,
Kredi kartı işlemlerinin hatasız ve doğru bir şekilde yapılması,
Süpermarket veya Cash & Carry sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,
Enerjisi ve motivasyonu yüksek
Çorlu ve çevresinde ikamet eden,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
26.02.2021
Tekirdağ
25.02.2021
Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ
25.02.2021
ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU
Tekirdağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ZIRHLIOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

-80 yıllık perakendecilik tecrübesine sahip, 3 grup şirketi, 650’yi aşkın çalışanıyla beraber büyük bir aile olan Zırhlıoğlu; Mağazacılık, Distributorlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonlarını yönetiyor.

-12 noktasıyla Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restoran, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. gibi 20’den fazla müşteri grubuna hizmet veren Zırhlıoğlu, sektörün gelişimine öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş bir grup şirketidir.

-Zırhlıoğlu; Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla, iç pazardaki gücünü günden güne arttıran bir grup şirketidir.

  • Misyonumuz;

Kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, istikrarlı bir büyüme politikası benimsemiş, kısa sürede hizmet sektöründe itibarlı bir yer edinmiştir. Deneyimli, dinamik personeli ve uzman idari ve teknik kadrosuyla, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar her aşamasında sektördeki standartlarına uygun olarak yapmayı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti ve en uygun çözümleri sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  • Vizyonumuz;

Her şeyin üzerinde tutulan insana değer, insana saygı ve insan sağlığı için yaptığı hizmetin bilincinde olan firmamız, hep daha ileri gitmek ve gelecekte daha iyi olmayı, çalışanlarının ve müşterilerinin beklenti ve isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi, inovasyon, hizmet ve kalite kavramlarını bir arada tutarak lokomotif tedarikçi olmayı ilke edinmiştir.Firmamız kendini her yeni iş gününde yenileyerek ve geliştirerek kalitesini devam ettirmek için teknolojik ve sektörel gelişimleri dünya çapında izlemekte ve kendisi için en uygun olanı bünyesinde uygulayarak ülke çapında en iyi firmalar arasında yer alma hedefini sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları