Kendi işinde patron olmak isteyenler

  • 10.06.2021
  • 0 - 50
  • 1530 Görüntüleme

İş Tanımı

ARAMIZA KATILMAK İÇİN  NEYİ BEKLİYORSUNUZ ????   

Siz de 'Artık kendi işimi kurmak; Kendi işimi kendim yönetmek ve kazancımı kendim belirlemek istiyorum' diyorsanız, 


Sizleri İstanbul Kağıthan'de bulunan, COLDWELL BANKER VADİ ofisimize bekliyoruz.   

Aranan Nitelikler

Gayrimenkul Danışmanlarımız; Coldwell Banker Kağıthane Vadi ofisimizde iş ortaklarımız olurlar.

Coldwell Banker 'ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası başarı sağlamış eğitmenlerden alırlar  Maaşlı değil,  gelir paylaşımı ile çalışırlar.

Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen

Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek  Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek

Danışman adayları; Danışmanlar Türkiye'deki tüm müşteri altyapısına ulaşır ve müşterisi olmasa dahi sektöre hızlı bir giriş yapabilir.

Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar, Portföyümüze yeni Gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
DEVSEL DAR DOKUMA LASTİK VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Bugün
Coldwell Banker Premier
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları