KISMI SÜRELİ İŞYERİ HEKİMİ

İstanbul Avrupa Yakası
  • 05.11.2021
  • 0 - 50
  • 1128 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul'da kurulu OSGB'mizde istihdam edilmek üzere-Avrupa Yakası'nda ,TERCİHEN BÜYÜKÇEKMECE,HARAMİDERE,BEYLİKDÜZÜ,HADIMKÖY'de ikamet eden

-Aktif araç kullanabilen İŞYERİ HEKİMİ  arkadaşları arayışındayız;

-Haftada 2  yarım gün çalışabilecek

Aranan Nitelikler

İstanbul'da kurulu OSGB'mizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İŞYERİ HEKİMİ arkadaşı arayışındayız;

-Avrupa Yakası'nda ikamet eden (tercihen BÜYÜKÇEKMECE,HARAMİDERE, HADIMKÖY, BEYLİKDÜZÜ, ) haftada 2 yarım gün  bizimle çalışabilecek İşyeri Hekimi arkadaşı arayışındayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
09.08.2021
ÖZEL BALAT OR-AHAYİM MUSEVİ HASTANESİ VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Ay
OTA&Jinemed Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Üstadlar Eğitim Dan. Müh.Tekn.Hizm.San. ve Tic. Ltd. Şti.

İş dünyasında iş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin yerleşmesini kendine hedef koymuş  Üstadlar bu alanda yapılması gereken tüm çalışmalarda lider olmayı kendine amaç edinmiştir.

Bilimsel ve analizci düşünce tarzı, profesyonel ve kurumsal yapıları yakından tanıması ve bugüne kadar edindiği tecrübe ile rakiplerine   göre önemli   farklar yaratan Üstadlar‘dan hizmet almak İş Güvenliği profesyonelleri ve Kurumlar için bir ayrıcalık olacaktır.

Üstadlar ailesi olarak tüm hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarımızda öneri ve görüşlerimizi uyguladıklarında mutlaka başarılı sonuca ulaşacaklar ve verimli bir çalışma ortamı sağlayacaklardır.

Çalışanların gelişimini ve memnuniyetini arttırarak, takım anlayışı mantığı ile tüm personelin sadık, mutlu ve sürekli gelişime açık bireyler olmasını sağlamak, müşteri memnuniyeti mantığı ile rekabet gücü ve avantaj yaratabilen çözüm ortağı olabilmek Üstadlar’ın en önemli amaçlarındandır.

Üstadlar, sağlanan hizmeti beklenen kalitede ve zamanında sağlayarak, müşteri isteklerine hızlıca cevap vererek daima güvenilir, profesyonel bakış açısına sahip bir firma olmak için tüm gayreti ile çalışmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili olarak gerek Eğitim Kurumumuzdan gerekse Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizden kaliteli ve kapsamlı hizmet aldıklarını belirten kişi ve kurumların takdirleri ile motive olan Üstadlar, hizmet kalitesini zirveye taşımak için olağanüstü bir gayretle çalışmalarına devam etmektedir.

Üstadlar,İş Sağlığı ve Güvenliği anlayışı ve aynı anlayışı paylaştığımız kişi ve kurumların motivasyonu ile ülkemizdeki   İş Sağlığı ve Güvenliği   çıtasını sürekli   yükseltmeye devam edecektir.

Deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada Üstadlar’ın hizmetlerinden alacağınız katma değerin sizlere kattığı farklılığı gözlemleyeceksiniz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları