Klima Ustası

İstanbul Avrupa Yakası
 • 03.05.2021
 • 0 - 50
 • 1545 Görüntüleme

İş Tanımı

21 yıllık tecrübesi ile İklimsa Yetkili Satış & Servisliğine sahip, Isıtma - Soğutma Sektöründe gelişmekte olan firmamız için iş potansiyelini karşılamak amacıyla Anadolu ve Avrupa yakasında personel ihtiyacımız oluşmuştur.

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, sektörde deneyimli, Avrupa yakası için Beylikdüzü Marina şubemizde çalışacak , Anadolu yakası için Ümraniye Merkez Ofisimizde çalışacak Klima Teknisyeni aranmaktadır.

Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda Bireysel ve Merkezi Klima Sistemleri için klima montaj, arıza ve bakım&onarımların yapılmasından sorumlu saha uzmanına olacaktır.

Çalışma şartlarımız = Maaş + Mesai + Yol + Yemek + Sgk

Aranan Nitelikler

 • En az 5 yıl konusunda deneyimli,
 • Klima montaj, arıza, bakım onarım yapabilecek,
 • Vrf sistemlerine hakim (tercih sebebi),
 • Sorumluluk sahibi,
 • Kılık kıyafetine özen gösteren,
 • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,
 • AVRUPA yakası ve tercihen Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden,

       çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
TNC MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
AYTEK SOĞUTMA
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ENVOYTEC SOĞUTMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ

2000 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Atılım-Tek, iklimlendirme sistemleri alanının hizmet vermektedir. Toplu konut projelerinde klima borulama, VRF klima sistemleri, havalandırma sistemleri, ısı geri kazanım sistemleri gibi proje ve taahüt işlerinin yanısıra, klima satış, bakım montaj işleri de yapmaktadır.İstanbul’un bir çok büyük projelerinde etkin rol alan kuruluşumuz, iş prensibi ve tecrübesi ile adından bahsettirmektedir. İş ve işci güvenliği konusunda örnek davranışlarda bulunarak bu konuda gözardı edilemeyecek derecede yatırımlara imza atmış bulunmaktayız.

İklimsa Yetkili servis ve bayiliği ile gücümüze güç katarak, müşteri odaklı ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda www.ikincielklimam.com web sitemiz ile Türkiye’de ikinci el klima sektörüne büyük katkı sunmaktayız.Kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok değerli müşteri portföyü oluşturup, istisnasız tüm müşterilerimiz ile dostluk ilişkisi içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Büyük projelerde görev almak, disiplinli bir çalışmanın yanında yeterli insan kaynaklarına sahip olma becerisini de birlikte getirmektedir. Atılım-Tek olarak gerekli personeli firmamız çatısı altında düzenli hizmet içi eğitimlerine alarak, oryantasyonlardan geçirmek üzere kısa sürede Atılım-Tek kalitesinde çalışan, standart kurallara bağlı, iş bilinci gelişmiş ustalara dönüştürmekteyiz. Çalışanlarımızın mutluluğunun işlerine yansıdığını görmek, önceliklerimiz arasındadır.

DEĞERLERİMİZ 

Yenilikçi, gelişime açık, paydaşlarının ve müşterilerinin beklentilerini yüksek seviyede karşılayabilen, insana ve çevreye karşı duyarlı, dürüst, ilkeli güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı firma kültürü olarak benimseyen, iş ahlakına sahip, memnun müşteri kitlesi oluşturmuş güvenilir firma olabilmektir.Ar-ge çalışmalarına değer veren ve yatırımlar yapan, iklimlendirme sektörünün lider firması olma yolunda hedefler benimseyen kuruluşlar arasında Atılım-Tek sağlam adımlarla yürümektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları