Kurumsal İletişim Sorumlusu

  • 26.01.2023
  • 1000+
  • 26389 Görüntüleme

İş Tanımı

Gerçeklikten ve insanlardan soyutlamayan sosyal teknoloji ve bilimsel araçlarla; öğrencilerimizin yaşamaya ve yaşatmaya odaklı gelişimleri, 21. yüzyılın temel becerileri ile inovatif düşünme sistemini kazanmaları, bütün dünyayla konuşabilecek dil yeterliliklerine ulaşmaları, yerel ve evrensel değerlerin bütünlüğünü kavramaları BİL Eğitim Kurumları'nın varoluş temellerini oluşturmaktadır. Okullarımızda ve Kurslarımızda kazanacakları bütüncül bakış açısı ve üstün becerilerle, bulunduğu mekân ve zamanda en doğru kararları verebilen lider insanların ana yurdu olmak görevimizdir.

- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Kurumsal iletişim, pazarlama ve ajans deneyimi olan,- Tercihen eğitim kurumu tanıtım, kayıt süreci tecrübesi olan,- Proje ve hedef odaklı çalışabilen,- Ekip çalışmasına yatkın,- Yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve temsil yeteneği güçlü,- MS Office programlarına hakim,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Türkiye genelinde 32 il 23 anaokulu, 26 ilkokul, 29 ortaokul, 26 lise ve 21 kurs ile hizmet veren Bil Eğitim Kurumları'nın büyüyen organizasyon yapısı içinde, kampüs ve kurslarımızda görev almak üzere ‘’Kurumsal İletişim Sorumlusu’’ arıyoruz.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- Kurumsal iletişim, pazarlama ve ajans deneyimi olan,
- Tercihen eğitim kurumu tanıtım, kayıt süreci tecrübesi olan,
- Proje ve hedef odaklı çalışabilen,
- Ekip çalışmasına yatkın,
- Yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve temsil yeteneği güçlü,
- MS Office programlarına hakim,
- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
18.01.2023
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
18.12.2022
Psikolaj Psikolojik Gelişim Eğitim ve Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
10.02.2023
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
26.06.2022
UĞUR ANADOLU LİSESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları