Kurumsal İletişim Uzmanı

  • 20.02.2023
  • 0 - 50
  • 1291 Görüntüleme

İş Tanımı

Bağışçı davranışlarını analiz ederek, kaynak geliştirme planları ve stratejiyi oluşturmak,Bağış kanallarının çeşitlendirilmesi ve verimliliğinin arttırılması için yeni kanallar, yeni bağış yöntemleri, bireysel/kurumsal kampanyalar ve kurumsal ilişkilerin geliştirilmesi,paydaş ağının güçlendirilmesine yönelik çalışmaların hayata geçirilmesini sağlamak,Düzenli kurumsal gelirler, kurumsal kampanyalar, sponsorluklar gibi araçlar ile kaynak geliştirme faaliyetlerinin yönetilmesini sağlamak, Bağışçı iletişim planını hazırlamak, tüm süreçleri yönetmek ve ölçmek     Strateji doğrultusunda yıllık plan ve bütçeyi hazırlamak,Planlanan faaliyetleri yönetmek ve belirlenen hedefleri gerçekleştirmek,Dernek ve İktisadi İşletmesine yönelik kaynak geliştirme projeleri geliştirmek ve dernek etik standartları ile uyumlu yönetilmesini sağlamak,İlgili veri tabanlarına entegre olarak KG stratejisini yönetmek güncellenmesini ve geliştirilmesini sağlamak,Yıllık aksiyon planlarının aylık takibi ve raporlamasını yapmak.

Aranan Nitelikler

Üniversite mezunu,Kaynak geliştirme alanında en az 5 yıl deneyimliSivil toplum kuruluşlarında deneyim edinmiş, aktif bir fon/ bağış/ kaynak portföyü olan,Bütçe hazırlama ve yönetme konularında tecrübeli,Türkçe ve İngilizce dillerinde kendini sözlü ve yazılı olarak güçlü şekilde ifade edebilen,MS Office uygulamalarına hakim Planlama ve iş takibi konusunda başarılı,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Analitik düşünme gücü yüksek,Problemler karşısında çözüm üretebilen,Dernek ilkeleri ve kurum kültürüne uyum sağlayabilecek,Prezantabl

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Son 1 Hafta
BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
24.02.2023
GLOBAL KIBRIS EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü, Şanlıurfa
26.11.2022
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
MODASELVİM TEKSTİL SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün
Empatik İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

-Derneğimiz, 1998 yılında omurilik felçlilerinin tıbbî, meslekî, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması için hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 1998 yılından bu yana; öncelikle omurilik felçlileri olmak üzere tüm ortapedik engellilerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapmaktadır. TOFD başarılı ve yaygın çalışmaları nedeniyle 03.05.2004 tarih ve 2004/7252 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

-Derneğimiz, engellilerin sosyal yaşama tam ve etkin katılımı amacıyla çok sayıda projeyi başlatmış ve sonuçlandırmıştır. Derneğimizin birincil hedeflerinden biri yeni oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesi ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

-Türkiye'de 150 bin üzerinde omurilik felçlisinin olduğu tahmin edilmektedir. Bu rakamın %90''ı tekerlekli sandalyeye ve bir başka kişiye bağımlı yaşamak durumunda kalmaktadır.

-Çoğunlukla trafik kazaları, yüksekten düşme, sığ suya balıklama atlama, ateşli silahla yaralanma, iş kazaları, hastalıklar omurga tümörü, omurga ve omurilik enfeksiyonları, yumuşak doku hastalıkları – bel ve boyun fıtıkları vb. omurilik felcine neden olmaktadır.

-Gerek yetersiz rehabilitasyon, gerekse çevresel koşullar mimari engeller ve ulaşım sorunları çoğunlukla tekerlekli sandalye bağımlısı olan omurilik felçlilerinin bağımsızlığını kısıtlamakta, üretici konuma geçip, toplumsal ve ekonomik yaşama katılımlarını engellemektedir.

-Derneğimiz, bu sorunların çözümünü bir bütün olarak ele almakta, bir taraftan kamusal alanda çözümler üretirken, öbür taraftan da birey bazında omurilik felçlilerini konutlarından alarak dernek merkezimizdeki hizmetlerinden yararlanmalarını sağlamaktadır.

-2100’ün üzerinde üyesi bulunan derneğimizin 1350'nin üzerindeki üyesi çeşitli seviyelerde omurilik felçlisidir.

VİZYONUMUZ
  • Türkiye’de ve Dünya’da omurilik felçlilerine yönelik tıbbi, mesleki, ekonomik, sosyal, kültürel ve hukuki alanlarda hizmet veren öncü bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.
MİSYONUMUZ
  • Kamu Yararına Dernek statüsünde olan TOFD, engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, mesleki vb. hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek ve istihdamı, sosyal hayata uyumu, insan hak ve özgürlüklerinden faydalanabilmelerini sağlamaktır. Omurilik felcine sebep olan nedenleri tespit edip, nedenlerin ve sonuçlarının ortadan kaldırılması için ulusal ve uluslar arası projeler geliştirerek hayata geçirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları