Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Matematik Öğretmeni
VİP FEN BİLİMLERİ MEVLANA
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Kütüphane Öğretmeni

İstanbul Avrupa Yakası
  • 29.10.2020
  • 50 - 100
  • 2916 Görüntüleme

İş Tanımı

VİP FENBİLİMLERİ KURSMERKEZİMİZ DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE FEN BİLGİSİ VE MATEMATİK ALANIN DA SORU ÇÖZÜM VE BİREBİR DERS ANLATACAK KÜTÜPHANE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

Aranan Nitelikler

VİP FENBİLİMLERİ KURSMERKEZİMİZ DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE
FEN BİLGİSİ VE MATEMATİK ALANIN DA SORU ÇÖZÜM VE BİREBİR DERS ANLATACAK KÜTÜPHANE ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAVRAM KURS MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
KAVRAM EĞİTİM VAKFI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KAVRAM KURS MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
British Town Dil Okulları
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

VİP FEN BİLİMLERİ MEVLANA

-Değerli veli ve sevgili öğrencilerimize; Kurumumuz kalite ve başarı odaklı hizmeti ile sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda rehberlik etmektedir. Kurumsal tecrübe ve deneyimimiz İle sizlere başarının yollarını açmak için çaba sarfetmekteyiz.

-Eğitim, bireyin davranışlarında kendi yaşantıları yoluyla, kasıtlı olarak istendik yönde davranış değişikliği meydana getirme sürecidir. Eğitim birey doğduğu andan başlar, aile, okul ve çevre etkileşimiyle yaşam boyu devam eder.

-Öğretim, eğitimin okullarda planlı proğramlı yapılan kısmıdır. Öğretim belirlenmiş olan müfredatı öğrenmek ve bu aşamadan sonra da uzmanlık kazanmak anlamında kullanılır. Anaokulu ya da ilkokuldan başlayan öğretim süresi üniversiteye kadar devam eder ve bu aşamadan sonra da kişiler istedikleri öğretimi alarak hayata atılıp öğrendikleri bu öğretimleri işlerinde kullanırlar.

-Değişen dünya şartları bizi de bu değişime ayak uydurmaya zorlar. Genç dinamik kadromuz sayesinde daha güncel ve esnek olup değişen eğitim şartlarına ayak uydurmaktayız. Siz isterseniz dünyanın en modern binalarını, en güzel peyzaşını yapın; öğrenciye el uzatacak, bilgiyi aktaracak, rol model olacak, sevgisini verecek olan öğretmendir. Bu doğrultuda okul ve kurs kadrolarımızı kuruyoruz. Önemli olan doğru zamanda, doğru yerde profesyonel ve mesleğini seven donanımlı öğretmenlerle öğrencileri buluşturmak. Teknoloji destekli sınıflarımız ve müfredata uyumlu kaynaklarımız ile çocuklarımızın hayatına yön verip onları başarıya taşımaya adayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları