Mağaza Satış Elemanı

  • 23.03.2021
  • 500 - 1000
  • 7720 Görüntüleme

İş Tanımı
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?


---------------ÇİTLEKÇİ---------------


Tunçlar Kuruyemiş, 1989 Yılından bugüne Kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamıştır. Her türlü kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatı ile gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarlarda farklı taleplere farklı yaklaşımlar ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tedarik zincirinin her halkasında olması ile sektöre hakim konumdadır. 2005 yılında farklı bir yapılaşma ile sektörde çığır açarak Gimat toptancılar sitesinin dışındaki modern fabrikasına taşınarak faaliyetine burada devam etmiştir. İçerisinde kuruyemiş üretimi, depolama, showroom ve ofisleri barındıran 8000 m2'lik bu modern yapı kısa sürede bölgeyi cazibe merkezi konumuna getirmiştir. 2011 yılında ise yine öncü olma misyonuyla hareket ederek Türkiye'nin en yüksek teknolojili ayçekirdeği tesisini faaliyete geçirmiştir. 20.000 m2' lik kapalı alana sahip muazzam tesiste bölgenin önemli tarım ürünlerinden olan ayçekirdeği işlenmekte, ülkemizin ve firmamızın tanıtımının yapıldığı saygın fuarlarda gururla teşhir edilmektedir.  Bölgemiz ve ülkemizin en iyi şekilde tanıtımı, ülkemiz ihracatına katkı sağlama ve modernleşme prensipleriyle sektöründe haklı bir saygınlığı elde etmiştir.

Aranan NiteliklerTunçlar Kuruyemiş A.Ş.’nin genişleyen mağazalar zinciri olan "ÇİTLEKÇİ" ANKARA mağazalarımız için; 

- Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş,
- Bu alanda kariyer hedefleyen, 
- İnsan İlişkilerinde Başarılı, İletişimi güçlü, Güleryüzlü ve Sonuç Odaklı,
- Ekip çalışması konusunda deneyimli ve ekip içerisindeki başarısı ile ön plana çıkmayı hedefleyen,
- Kişisel Bakımına, Giyimine Özen Gösteren,
- Tercihen en az Lise ve dengi okul mezun durumda,
 yakın konumda ikamet eden veya edebilecek durumda olan,
- Tercihen FSM Bulvarı/Yenimahalle ve Ankara Şubelerimize yakın konumda ikamet eden veya edebilecek durumda olan,


- DENEYİMLİ/DENEYİMSİZ   BAY-BAYAN,


                                                                                           "SATIŞ/KASA DANIŞMANI" Ekip Arkadaşları arıyoruz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EVE MAĞAZACILIK A.Ş.
Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Diyarbakır, Muğla
Son 1 Ay
Ankara - Altındağ
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
16.03.2021
ŞEKERCİLER GIDA TİCARET LTD.ŞTİ.
Ankara
13.03.2021
Ankara, Kırıkkale
25.02.2021
Ankara
25.02.2021
Ankara
25.02.2021
Ankara
25.02.2021
Hermes İnternet İletişim Yazılım Sanayi Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Bugün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Tunçlar Kuruyemiş

-Tunçlar Kuruyemiş, 1989 Yılından bugüne Kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamıştır. Her türlü kuruyemiş üretimi, ithalatı ve ihracatı ile gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarlarda farklı taleplere farklı yaklaşımlar ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tedarik zincirinin her halkasında olması ile sektöre hakim konumdadır.

-2005 yılında farklı bir yapılaşma ile sektörde çığır açarak Gimat toptancılar sitesinin dışındaki modern fabrikasına taşınarak faaliyetine burada devam etmiştir. İçerisinde kuruyemiş üretimi, depolama, showroom ve ofisleri barındıran 8000 m2'lik bu modern yapı kısa sürede bölgeyi cazibe merkezi konumuna getirmiştir.

-2011 yılında ise yine öncü olma misyonuyla hareket ederek Türkiye'nin en yüksek teknolojili ayçekirdeği tesisini faaliyete geçirmiştir. 20.000 m2' lik kapalı alana sahip muazzam tesiste bölgenin önemli tarım ürünlerinden olan ayçekirdeği işlenmekte, ülkemizin ve firmamızın tanıtımının yapıldığı saygın fuarlarda gururla teşhir edilmektedir.

-Bölgemiz ve ülkemizin en iyi şekilde tanıtımı, ülkemiz ihracatına katkı sağlama ve modernleşme prensipleriyle sektöründe haklı bir saygınlığı elde etmiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları