İş Tanımı

Firmamızın Adana'da bulunan proje yönetim ofisinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde personel istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Alanında minimum 5 yıl deneyime sahip, 
  • Tercihen Amerikan Hükümet (USACE, US DoS OBO, NAVFAC) projelerinde çalışmış,
  • Proje yönetimi deneyime sahip,
  • HVAC sistemleri ve özellikle CHILLER konusunda deneyime sahip,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • MS Office kullanabilen,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Son 1 Hafta
INCOMA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adana
Son 1 Ay
MaxVal Buhar Teknolojileri ve Vana San. Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Bursa
Bugün
ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
03.06.2022
BENZER TÜM İLANLAR

INCOMA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2013 Yılında Adana’da kurulan firmamız, bina mekanik sistemlerinde test, ayar, dengeleme TAD ve bağımsız devreye alma Commissioning hizmetlerinin yanı sıra teknolojik ve sürdürülebilir bina projelerinde danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Uzun yıllar uluslararası projelerde üstlenilmiş çeşitli görevlerin bilgi birikimi ile; yeni teknolojiler ve güncellenen teknik, kalite ve çevre standartlarını takip etmekteyiz. En doğru mühendislik uygulamaları sunma amacıyla ulusal ve uluslararası projelerde görev almayı hedeflemekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, firmamız AABC-Associated Air Balance Council tarafından verilen Independent Commissioing Authority sertifikasına sahiptir.

Commissioning işlerinin en önemli alt kollarından biri olan Test, Ayar, Dengeleme TAD işleri için; firmamız, NEBB - National Environmental Balancing Bureau üyesi olup Profesyonel Mesleki Yeterlilik sertifikasına sahiptir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde sunulan geniş çaptaki hizmetlerin yanı sıra INCOMA; tam bağımsız, güvenilir ve sunduğu hizmette en kaliteli olmayı kendine ilke edinerek yetkin çalışanları ile Türkiye ve tüm Dünya’da tercih edilebilir olmayı hedeflemiştir.

Ayrıca INCOMA; ulusal ve uluslararası projelerde, gerçekleştirilmesi planlanan işlerin düzenli, kaliteli, verimli ve sürdürülebilir olması için gerek duyulan her zaman know-how’ını, tecrübesini, sertifika ve yetkilerini dürüst bir şekilde hizmet vermekten ve proje paydaşı-çözüm ortağı olmaktan kıvanç duymaktadır
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları