Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

MAKİNE MÜHENDİSİ

Konya
  • 19.02.2021
  • 200 - 500
  • 5907 Görüntüleme

İş Tanımı

Yenilenebilir enerji sektörünün lider kuruluşu Altaca Enerji, Toros Tarım ortaklığıyla Konya’da kurulmakta olan biyogaz santrali ve organomineral gübre tesisi inşaatında istihdam edilmek üzere ekip arkadaşları arıyor.

Konya Meram’da yapımı devam eden Biyogaz ve Organomineral Tesisi inşaatında görev alacak,

Aranan Nitelikler

  • Makine Mühendisi,
  • Endüstriyel tesis projelerinde en az 3 yıl saha tecrübeli,
  • Mekanik alt yüklenicileri sevk ve idare edecek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,
  • Konya’da ikamet edecek,

    Makine Mühendisi arıyoruz

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Konya
12.04.2021
Konya - Karatay, Konya
Bugün
KHD HASSAS DÖKÜM VE SAVUNMA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
Konya - Selçuklu
03.04.2021
Alam Asansör San Tic Ltd Şti
Konya - Karatay
Son 1 Ay
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makina A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İzmir, Konya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ALTACA İNŞAAT VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Altaca Enerji yenilenebilir enerji üretiminde yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve mevcut teknolojilerin iyileştirilerek daha verimli hale getirilmesi konularına öncelik veren bir mühendislik, müteahhitlik ve yatırım firmasıdır.

Sahibi olduğumuz Gönen Yenilenebilir Enerji Üretim Tesisleri, Türkiye?nin en büyük biyogaz ve organik gübre üretim entegre tesisi olup burada oluşturduğumuz know-how hem kendi tesisimizin verimliliğinin arttırılmasında büyük rol oynamakta, hem de grup şirketlerimizden Altaca İnşaat tarafından diğer biyogaz yatırımcılarının kullanımına sunulmaktadır. Yıllık üretim miktarı 55.000 ton olarak belirlenmiş olan organik gübre fabrikamız 2015 yılında eklenen kompostlama tesisinin de devreye girmesiyle daha verimli bir hal almış ve ürünlerimiz en yüksek hijyen standartlarına ulaşmıştır.

İnşaat aşamasındaki 5 MW elektrik üretim kapasiteli Konya Meram Biyogaz ve Organik Gübre Tesislerimizin 2017 yılının ilk yarısında devreye alınması ve hiç vakit kaybetmeden elektrik ve gübre üretiminin başlaması hedeflenmektedir.

Temel prensibi çok yüksek basınç ve sıcaklık altında katalizörler yardımıyla proses edilen organik atıkların ham petrole dönüştürülmesi olarak açıklanabilecek olan CatLiq teknolojisiyle üretim yapacak olan yeni tesisimizin inşaatı devam etmekte olup tamamlandığı zaman sadece ülkemizde değil dünyada kurulmuş olan ilk CatLiq tesisi olacaktır. İlk tesisin devreye alınması tamamlanıp üretim başladıktan sonra diğer yatırımcılarla çözüm ortaklıkları yapılarak ve lisans anlaşmaları imzalanarak CatLiq teknolojisinin ülkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılması sağlanacaktır.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları