Makine Mühendisi

Sakarya
  • 23.11.2021
  • 0 - 50
  • 1811 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız Endüstriyel Temizlik Makinalarından elektrikli golf arabalarına kadar sektörüne yönelikler çeşitli makineler yapmaktadır. Firmamızda istihdam edilmek üzere Üniversitelerin Makine Mühendisliği  bölümünden mezun tercihen tecrübeli bir çalışma arkadaşı aramaktayız.
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış!
Sakarya Karasu’da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere deneyimli Makine Mühendisleri  aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

MAKİNE MÜHENDİSİ
Aranan Nitelikler
İmalat süreçlerinin takibini yapabilecek.Dışarıdan gelecek hammadde ve malzemelerin sipariş ve takibini yapabilecek.
Hali hazırda çizimleri yapılmış makine parçalarının hammaddelerini dışarıdan sipariş vererek, üretim süreçlerini planlayabilecek ve takip edebilecek,değişim ve yenileme yapılacak parçalarda gerekli değişiklikleri SolidWorks üzerinde yapabilecek imalat hakkında bilgi sahibi makine mühendisi arıyoruz.
Orta seviyede İngilizce bilgisi olan, (Yazışma ve Konuşma) B sınıfı sürücü ehliyetli ve aktif araç kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim becerileri yüksek,
Koordinasyon yeteneği güçlü,
Yeniliklere ve öğrenmeye açık,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Son 1 Hafta
İnnovas Makina Mühendislik
Sakarya - Arifiye
Son 1 Ay
Konya, Konya - Karatay, Türkiye
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Sakarya
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Sakarya, Tekirdağ, Tekirdağ - Ergene, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Sakarya
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, K.Maraş, Kayseri, Kocaeli, Sakarya, Adana, Antalya, Manisa, Samsun, Trabzon, Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çorlu
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Sakarya
Son 1 Hafta
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ, Kırklareli, Kayseri, Sakarya, Denizli, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene, Kocaeli - Gebze
Dün
ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Tektem Makina

-Tektem Makina 1990 yılında İstanbul’da temizlik hizmeti ve halı koltuk temizleme servisleri olarak sektörde faaliyete başlamıştır. 1993 yılından itibaren Cleanvac markası ile halı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeler, basınçlı yıkama makinaları, sert zemin temizleme otomatları, sokak süpürme araçları, akülü yük ve yolcu taşıma araçları üretiminde çeşit ve kapasitesini büyütmüştür.

-Üretim yeri Sakarya Karasu’da 10.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı alanda ve Akçakoca Melenağzı bölgesinde 2.500 m2 kapalı alanda bulunmakta olup, şirket merkezi İstanbul’da Ümraniye/Dudullu bölgesinde bulunmaktadır. Tektem, üretmiş olduğu temizlik makineleri ve elektrikli araçlarının, tasarımından kalıp üretimi ve seri üretimine kadar olan tüm süreçleri fabrika bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca temizlik sektörünün talepleri ve elektrikli araçlarla ilgili ihtiyaçlara özel makine tasarlayıp üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

-Türkiye ve birçok ülkede dağıtım ağı, satış sonrası keşif ekibi ve satış sonrası servis destek hizmeti ile doğru ürünü, doğru noktaya, zamanında ulaştırmayı ve sürekli verimli kullanımı sağlamayı amaç edinmiştir.

-Cleanvac temizlik makinalarının, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinalarını entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.

-Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu konuda sektörde saygın yerlere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür. Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre fayda sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları