Manisa Turgutlu Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

Manisa
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1091 Görüntüleme
enuygunbakıcı Manisa Turgutlu Çocuk Bakıcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Manisa - Turgutlu ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Manisa turgutlu da yaşıyoruz. 3 yaşındaki çocuğumuz ile ilgilenecek bakıcı arıyoruz. Sabah 08. 30 ile akşam 6 arası çalışacak, çocuğumuz ile ilgilenip ona yemeğini yedirecek. Evde gün içerisinde kimse olmuyor. Karı koca çalışıyoruz. Maaş 5. 500 tl vereceğiz ve pazar günü izinli olacak.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Manisa - Turgutlu
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 5500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları