Matematik Öğretmeni

İzmir Konak, İzmir
  • 12.08.2023
  • 100 - 200

İş Tanımı

Kurumumuz İZMİR Şubesinde görevlendirilmek üzere; Tam veya Yarı zamanlı MATEMATİK ÖĞRETMEN alımı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
*Eğitim sektöründe tecrübeli,
*Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmayan,
*İletişim becerisi yüksek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KAYRA TEKNİK OKULLARI
İzmir - Menemen
27.08.2023
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir - Buca
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Odtülüler Aktif Eğitim

-Odtülüler Anadolu Lisesi ve Odtülüler Dershanesi, 2007 yılında modern çağın dinamiklerini kaliteli eğitim anlayışı ile harmanlama hedefiyle yola çıktı. İlk günden bu yana profesyonel çalışma yöntemi ve alanında uzman ekibiyle üst düzey hizmet sunan kurum; öğrencilerin geleceğini başarıyla inşa etmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

-Odtülüler Eğitim Kurumu, koçluk konseptli eğitim yöntemi ile öğrencilerin geleceğini başarı ve huzurla şekillendirmektedir. Köklü deneyimleri, kaliteyi esas alan hizmet anlayışı ve seçkin eğitim tarzıyla öne çıkarak; sınav yolculuğunda anne babaların ve öğrencilerin rotasını aydınlatan ışık olmaktadır.

-Odtülüler Eğitim Kurumu; çalışmalarında bilimi ve mükemmeliyetçiliği ön plana koymaktadır. Bu sayede kalıplaşmış, ezbere dayalı ve çağın yeniliklerinden uzak eğitim anlayışını yok ederek; yerine modern, başarı odaklı ve keyifli bir eğitim anlayışı yerleştirmiştir. Odtülüler Eğitim Kurumu; 9-12 arası sınıflarda ara sınıf programı, TEOG programı, mezun programı ve daha pek çok seviyeye uygun eğitim sağlamaktadır.

-Araştıran, sorgulayan ve ezbere değil öğrenmeye odaklanan bireyler yetiştiren kurum; tüm sınav süreçlerinde ebeveynlerin en önemli destekçisi olmaktadır. Öğrenciler yüksek motivasyona dayalı eğitim modeli ile başarılarını katlarken, velilere sınav sürecinde profesyonel bir hizmet temin etmenin güvenini yaşamak kalır…
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları