Matematik Öğretmeni

  • 19.09.2022
  • 0 - 50
  • 9761 Görüntüleme

İş Tanımı

Kurs merkezimizde YKS , LGS matematik etütlerine ve derslerine girebilecek ÖĞRETMEN arıyoruz.

Aranan Nitelikler

MATEMATİĞİ SEVEN SEVEREK ÖĞRETEBİLEN ÖĞRETMEN ARIYORUZ.

Özet Bilgiler

KAVRAM OKULLARI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Doğa Koleji
Türkiye
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ
Dün
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
Tekirdağ - Çorlu
9.12.2022
Tekirdağ - Çorlu
2.11.2022
Trakya Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Merkez, Edirne - Merkez, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çorlu
2.11.2022
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Tekirdağ
28.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

KAVRAM OKULLARI

Her gününden ayrı bir ders çıkardığımız 48 yıldan ve sayısı 800.000’i aşan mezunumuzdan biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür. Ve biz bilimde çağdaş, fikirde özgür kalan nesiller için önce her çağı doğru okuduk.

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk. Yetmedi, Kavram ve Testfen yayınlarıyla ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer aldık.

Kendisine özgü değerleri ile bilinçli, toplumsal konulara duyarlı ve sınav başarısı yüksek bireylerin buluşma noktası olan okulumuz, “Aynı başarı, bambaşka bir Kavram!” diyerek bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye devam ediyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları