Matematik ve Geometri Öğretmeni

  • 19.06.2021
  • 0 - 50
  • 643 Görüntüleme

İş Tanımı

Biliyoruz ki kaliteli eğitim, köklü bir deneyimle mümkündür.

Eğitim yolculuğumuz boyunca her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen on binlerce öğrencinin pusulası olduk.

Bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ile eğitime yön vermeye devam ediyoruz.Öğrenmeye, öğretmeye, eğitime tutkuyla bağlı olan ve bilimde çağdaş, fikirde özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmenlerimizle birlikte yepyeni başarılara imza atmak istiyoruz.


  • Aranan Mesleki Özellikler

Maltepe Askerlik Şubesi  Yanından bulunan kurumumuza deneyimli ,  Güncel mesleki gelişmeleri takip eden  , Lise TYT - AYT - Ve LGS konularına hakim çağdaş ,özgür nesiller yetiştirmek isteyen öğretmen arkadaşlara ihtiyacımız vardır. 

Aranan Nitelikler

Anadolu  Yakasında Oturan
 
Güncel mesleki gelişmeleri takip eden

Lise TYT - AYT-LGS Konularına  Hakim

Tecrübeli

  • Aranan Kişisel Özellikler

Analitik ve pratik düşünebilen


İletişim ve temsil yeteneği güçlü

Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sorumluluk sahibi

Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Bugün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Dün
Oğuz Fenbilimleri Eğitim Kurumları
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ÜSKÜDAR SINAV KURS
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
23.06.2021
EGEBİL EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Van, Adıyaman, Gaziantep, Denizli, Muğla
10.06.2021
ÖZEL MALTEPE ÇÖZÜM KURS MERKEZİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
31.05.2021
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
18.04.2021
Maltepe Sınav Koleji
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Bugün
SEVİNÇ KURS MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MALTEPE VIP FEN BİLİMLERİ

-Kurumumuz kalite ve başarı odaklı hizmeti ile sizlere eğitim ve öğretim hayatınızda rehberlik etmektedir. Kurumsal tecrübe ve deneyimimiz İle sizlere başarının yollarını açmak için çaba sarfetmekteyiz.Eğitim, bireyin davranışlarında kendi yaşantıları yoluyla, kasıtlı olarak istendik yönde davranış değişikliği meydana getirme sürecidir.

-Eğitim birey doğduğu andan başlar, aile, okul ve çevre etkileşimiyle yaşam boyu devam eder.Öğretim, eğitimin okullarda planlı proğramlı yapılan kısmıdır.

-Öğretim belirlenmiş olan müfredatı öğrenmek ve bu aşamadan sonra da uzmanlık kazanmak anlamında kullanılır. Anaokulu ya da ilkokuldan başlayan öğretim süresi üniversiteye kadar devam eder ve bu aşamadan sonra da kişiler istedikleri öğretimi alarak hayata atılıp öğrendikleri bu öğretimleri işlerinde kullanırlar.

-Değişen dünya şartları bizi de bu değişime ayak uydurmaya zorlar. Genç dinamik kadromuz sayesinde daha güncel ve esnek olup değişen eğitim şartlarına ayak uydurmaktayız. Siz isterseniz dünyanın en modern binalarını, en güzel peyzaşını yapın; öğrenciye el uzatacak, bilgiyi aktaracak, rol model olacak, sevgisini verecek olan öğretmendir. Bu doğrultuda okul ve kurs kadrolarımızı kuruyoruz. Önemli olan doğru zamanda, doğru yerde profesyonel ve mesleğini seven donanımlı öğretmenlerle öğrencileri buluşturmak. Teknoloji destekli sınıflarımız ve müfredata uyumlu kaynaklarımız ile çocuklarımızın hayatına yön verip onları başarıya taşımaya adayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları