Mimar

Ankara
 • 07.06.2021
 • 50 - 100
 • 2060 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere “Mimar” aramaktayız.

Aranan Nitelikler


 • Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun,
 • En az 3 yıl üst yapı projelerinde (toplu konut, otel, hastane vb.) tecrübesi olan,
 • MS programlarını iyi seviyede kullanabilen,
 • Autocad programı uygulamasına hakim,
 • 3Dmax, Lumion, Revit vs 3 Boyut programlarını kullanabilen,
 • Proje çizim, tasarım, malzeme bilgisi ve ilgili yönetmeliklere hâkim,
 • Teknik Programları etkin ve ileri düzeyde kullanabilen,
 • Ekip kurma ve yönetme becerisi olan,
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
“Mimar” aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GAMADOR İNŞ. TAAH. HAYV. A.Ş.
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
Önder Reklam Ltd.Şti.
Ankara
24.06.2021
BOYUT MİMARLIK LTD.ŞTİ.
Ankara
31.05.2021
CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Türkiye
Son 1 Ay
KALE RESTORASYON LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Hatay, Batman, Diyarbakır
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara, Ankara - Gölbaşı
Son 1 Ay
DİES MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara - Çankaya
Dün
FAVEO DANIŞMANLIK
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları