Misafir Karşılama Elemanı

  • 02.09.2021
  • 0 - 50
  • 572 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamızda çalışacak karşılama personeli alınacaktır

Aranan Nitelikler

En az lise  mezunu Anadolu yakasında oturan personel alımı yapılacaktır

Özet Bilgiler

SPORTİFSHOP TEKSTİL VE DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Moda Otelcilik Restaurant Turizm İnş. Tic Ltd Şti
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
DUMAN ÖZEL SAĞLIK TESİSLERİ VE TURİZM HİZM.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOMOTİV SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
NUHOĞLU İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SPORTİFSHOP TEKSTİL VE DEMİR ÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Çevreci yaklaşımlar zaman geçtikçe fazla rağbet görmekte ve birçok sanayi kuruluşu firma üretim yöntemlerini gözden geçirmek zorunda kalmaktadır. Bir ürün üretilirken mutlaka geri dönüşüm özelliğinin bulunması gerekir. Geri dönüşebilen ürünler çevremizi ve dolayısıyla dünyamızı korumaktadırlar. Bu yüzden geri dönüşüm uygulamaları çok büyük öneme taşımaktadır. Hurda alımı ile başlayan süreç aslında dünyamızın ve insanlığı kurtuluş yoludur.Geri dönüşüm şirketleri çok basit bir işleyiş ile çalışan şirketlerdir. Kullanım ömrü tükenmiş, yıpranmış, kazaya uğramış ürünler ya çöpe atılacak ya da geri dönüşüm ile tekrar kullanma imkanına kavuşacaktır. Bu açıdan bakıldığında atık olan ürünlerin hurda alımı ile yeniden kazanım amaçlı olarak geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi çok büyük bir önem taşır. İşte bu noktada Gariboğlu Metal size en yakın hurda alım firması olarak Demir Hurda, Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Çinko Hurda, Kurşun Hurda, Çelik Hurda, Döküm Hurda, Sarı Pirinç Hurda, Hurda Akü, Hurda Belgeli Araç, Bina Yıkım ve Fabrika Söküm gibi konularda hizmet vermektedir.
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandırmış bulunmaktayız.
Atık Malzemelerin hammadde olarak kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi açısından da önemlidir. Hurdanın tekrar imalatta kullanılması hava kirliliğini %74, Su kirliliğini %35, Su kullanımını %45 azaltabilmektedir.
Vizyonumuz konusunda uzmanlaşmış, kadrosuyla; çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip; yerli ve yabancı tedarikçilerinde, müşterilerinde ortaklık, çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan; yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumsallaşmış DÜNYA MARKASI firmalarından birisi olmaktır
Sportifshop tekstil ve demir çelik sanayi ve ticaret anonim şirketi olarak görüşümüz, geri dönüşüm sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak, kalıcı eserler yaratarak başarılı ve kaliteli bir işletme olma özelliğimizi korumaktır. Modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları