Muhasebe Elemanı

Ankara
  • 05.08.2022
  • 100 - 200
  • 6362 Görüntüleme

İş Tanımı

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları olarak profesyonellerden oluşan deneyimli ekibimizin ve işbirliğini destekleyen öğrenme ortamımızın bir parçası olmaya aday başvuruları kabul ediyoruz.

Ankara idari işler merkezinde çalışmak üzere muhasebe uzmanı, muhasebe elemanı alanlarında başvuruları kabul etmekteyiz.Üniversite ve Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, genel muhasebe alanında tecrübeli, muhasebe programlarını kullanabilen, ön muhasebe konulara hakim, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip olup sorunlara çözüm getirebilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, tercihen daha önce eğitim kurumları muhasebesinde görev yapmış, öğrenci kayıt görüşmesi yapabilecek adaylar tercih edilecektir.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe tek düzen hesap planına vakıf
Zirve programını kullanabilen
SGK süreçlerine hakim
Akıcı konuşma ve ikna kabilyeti yüksek
Bankalarla görüşme yeteğine sahip
Ofis programlarına hakim 
Disiplinli, proaktif, araştırmacı, sorumluluk sahibi, takipçi ve dikkatli,
Planlama ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, problem çözme becerisi yüksek, hızlı öğrenen ve kendini geliştirmeye hevesli, iletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
04.02.2022
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Ankara
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Türkiye
Bugün
BY ART DEKORASYON
Ankara
Dün
ULUDAĞ GROUP
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Dün
EMİN ERSİN ÖNER SMMM
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
SER GRUP İNŞAAT A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
MEDSAN ENERJİ İNŞAAT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Osman Selçuk Vural
Ankara, Ankara - Çankaya
20.06.2022
BENZER TÜM İLANLAR

MY OKULLARI

1991 yılında başlayan bu serüven, binlerce gencimizi içine alan büyük bir aileye dönüşmüş, nice başarılara imza atmıştır. Bilimden sanata; spordan olimpiyatlara ve sergilere uzanan geniş bir yelpazede; şehir, bölge, ülke ve dünya şampiyonluklarımız bizleri bir yandan gururlandırıyor, diğer yandan da yeni başarılar için heyecanlandırıyor. Yaklaşık 30 senelik tecrübemizde, artık öğrencilerimizin evlatlarını aynı sıralarda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’mizin birçok ilinde, yine tamamı eğitimci olan yerel ortaklarımızla bu güçlü aileyi büyütmeye çalıyoruz. Böylece hem yerel ihtiyaçların farkına varıyor hem de kurumsal yapımızın ve eğitim tecrübemizin imkânlarını tüm memleketimizle paylaşıyoruz.Bu büyük aileye sizleri de bekleriz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları