Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Depo Elemanı
BANIO YAPI MARKET
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Muhasebe Elemanı

Antalya
  • 21.08.2023
  • 500 - 1000

İş Tanımı

Yapı market ve ev gereçleri sektörünün yükselen değeri olan BANİO YAPI MARKET gelişen ve büyüyen iş hacmine uygun yeni takım arkadaşları aramaktadır.
Firmamızın Muhasebe Departmanı’nda çalıştırılmak üzere "Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Genel muhasebe ya da ön muhasebe alanında  deneyim sahibi,
  • Alım-satım-cari-stok-finans işlemlerinde bilgi sahibi,
  • Tercihen Micro programını bilen
  • Office programlarını kullanabilen,,
  • Proaktif, takım çalışmasına inanan, iletişimi kuvvetli,
  • Erkek adaylar için Askerlik sorunu olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MEVLANA PETROL GRUP
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
A101 Yeni Mağazacılık A.Ş
Antalya
7.07.2023
BAŞVUR
Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
Antalya
Bugün
BAŞVUR
Antalya - Manavgat
Bugün
BAŞVUR
British Town Dil Okulları
Antalya
Bugün
Antalya - Serik
Dün
BAŞVUR
AKDEM TURİZM VE SEYAHAT ACENT. LTD.ŞTİ.
Antalya
Dün
BAŞVUR
Antalya - Manavgat
Dün
BAŞVUR
Antalya - Muratpaşa
Dün
BAŞVUR
Antalya
Dün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

BANIO YAPI MARKET

BANIO’DAN   EVLERE  HESAPLI SEÇENEKLER
 


Yapı Market ülkemizde kısa bir geçmişi olan ve son birkaç yılda binler rakamına kadar ulaşan ve her gün büyüyüp gelişen bir sektör.

Ülkemizdeki bu Pazarı dikkate alan yabancı sermaye hızla organize olmakta zincir marketler açmakta ve tüketicilere binlerce ürünle ulaşmaktalar.Her ne kadar yeni olsa da kısa sürede ülkemiz tüketicisi tarafından benimsenmesi ve tüketici eğilimlerinin  Yapı Marketlere yönlenmesi, yerel satıcılarında organizasyonlarını bu yönde geliştirmelerine neden olmakta,  esnaf mantığından market zihniyetine geçişler yaşanmaktadır. Bilinçli bir şekilde bu organizasyonu profesyonelce yapan firmalar büyüme göstermekte, bir çoğuda arada elenip gitmektedir.Günümüzün bu gerekliliğini zamanında gören ÖZ-KA firması 2008 yılında marketleşme kararı alarak Genel Merkezinin bulunduğu Antalya da ilk Yapı Marketini kurdu.ÖZ-KA olarak 15 yıldan uzun bir süredir İnşaat malzemeleri konusunda bölge toptancılığı yapmanın avantajı ile binlerce ürün ve hizmet çok uygun fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunulmaya başlandı ve Antalya halkı tarafından kısa süre içerisinde BANIO adı benimsendi.ÖZ-KA dan sonra kendi başına bir işletme haline dönüşen BANIO Yapı Market ürün gamını hızla geliştirerek çok kısa bir süre içerisinde 20.000den fazla ürün çeşitine ulaştı.

Seramikten Vitrifiyeye, Beyaz Eşyadan Mobilyaya, El Aletlerinden Bahçe ürünlerine kadar sektörde kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle kabul görmüş onlarca markanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayıp müşterilerine sunmakta.2009 yılı ikinci yarısı  ile birlikte kendi ürün ithalatınada başlayan Banio  Duşakabin, Masa –Sandalye, Cam tuğla ve Bahçe Mobilyaları seçenekleriyle  bu guruplardaki fiyat uygunluğu ve kalitesini üst seviyeye çıkarmayı kısa sürede başarmıştır.BANIO da KARİYER

Bu büyüme ile birlikte sektörde yetişmiş personel ihtiyacı ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır. Özellikle turizm bölgelerinde  sezonluk değişimlerin fazla yaşanması bu sektördeki sıkıntılarıda arttırmakta.

BANIO olarak personel seçimlerinde özellikle meslek lisesi çıkışlılar veya sektörde inşaat malzemeleri konusunda çalışmış kişiler tercih edilmekte.

İhtiyaca göre alt veya orta kademeden başlayan personellerimiz performanslarına göre derecelendirilmekte ve başarılı oldukları taktirde daha üst pozisyonlara yükselebilmektedirler.

Bir mağazada yaklaşık 50 kişi çalışmakta. Bu sayı mağaza ölçeğine göre azalıp çoğalmakta. Yeni yatırım planlarıyla birlikte BANIO mağaza sayısının artacak olması  personel istihdamındaki  alanındaki bu sıkıntıları daha iyi hissettirmekte.

Her ne kadar Kendin yap sektörüne hizmet etsekde Ustalar tüketicilerin vazgeçilmezleri olmaya devam etmekte. Kendi sektöründe uzman olan ve Antalya Bölgesinde çalışan hemen her ustaya ulaşmayıda amaç edinen BANIOda Usta seminerleride hızla devam etmekte

 

İlk etapta bölgede bulunan çeşitli sektörde hizmet veren yaklaşık 300 ustaya firma eğitimleri verilmiştir.  Ustalara çıkartılan özel kartlar sayesinde Usta CRMi oluşturulmuştur. Böylelikle  eğitim, seminer, toplantı gibi çalışmalar kendilerine çok kısa sürede iletilmektedir. Usta bilgileri güncel tutulmakta firmaların yeni teknolojileri hakkında kolayca bilgi tazelemeler yapılmaktadır.


 


 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları