Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Muhasebe Görevlisi

  • 17.11.2020
  • 100 - 200
  • 2260 Görüntüleme

İş Tanımı

İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Aylık Muhtasar , KDV, BA BS Formları , Geçici Vergi beyannamelerinin hazırlanmasına destek verecek ,Cari hesaplarının takibini ve mutabakatını yapacak,Banka ve cari hesapların günlük girişlerini gerçekleştirecek ,Alış-Satış Faturalarının kontrol ve kayıt işlemlerini yürütecek ,Dönem sonu kapanış işlemlerinde aktif rol alacak, İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun ,Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli ,Genel Muhasebeye hakim ,İyi seviyede MS Office programlarını ve tercihen Mikro programı kullanabilen ,E-defter , E-fatura , E-arşiv süreçlerinde bulunmuş,Analitik düşünme yapısına hakim, detaylara önem veren,Problem çözücü , sonuç odaklı ,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Özet Bilgiler Pozisyon:Muhasebe Elemanı Sektör:İplik Kategori:Muhasebe Çalışma Şekli:Tam zamanlı Pozisyon Seviyesi:Muhasebe Sorumlusu Çalışma Yeri:İstanbul Avrupa Yakası Deneyim:2-10 yılİlk

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GAZİTEKS TEKSTİL KONF SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
SAKA KUMAŞ ÖRME TEKSTİL İNŞAAT SAN. DIŞ. TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Ay
BAYTEKS İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
03.05.2021
EDİP KABAN MÜŞAVİRLİK
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÇELİKLER MALİ MÜŞAVİRLİK
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

LANOSO İPLİKÇİLİK

1987 yılından itibaren iplik sektörünün içinde bulunan ve bu süre zarfında kalite ve dürüstlük prensiplerini ilke edinmiş olan Boduroğlu İplikçilik Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. 2010 yılında elörgü iplikleri sektöründe farklı bir bakışla önce kalite prensibini düşünerek LANOSO markasını faaliyete geçirmiştir. Lanoso kalitesi ve doğallığıyla "İçinizi Isıtır".
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları