Muhasebe Görevlisi

  • 17.11.2020
  • 50 - 100
  • 1058 Görüntüleme

İş Tanımı

İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Aylık Muhtasar , KDV, BA BS Formları , Geçici Vergi beyannamelerinin hazırlanmasına destek verecek ,Cari hesaplarının takibini ve mutabakatını yapacak,Banka ve cari hesapların günlük girişlerini gerçekleştirecek ,Alış-Satış Faturalarının kontrol ve kayıt işlemlerini yürütecek ,Dönem sonu kapanış işlemlerinde aktif rol alacak, İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun ,Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli ,Genel Muhasebeye hakim ,İyi seviyede MS Office programlarını ve tercihen Mikro programı kullanabilen ,E-defter , E-fatura , E-arşiv süreçlerinde bulunmuş,Analitik düşünme yapısına hakim, detaylara önem veren,Problem çözücü , sonuç odaklı ,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İplik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Özet Bilgiler Pozisyon:Muhasebe Elemanı Sektör:İplik Kategori:Muhasebe Çalışma Şekli:Tam zamanlı Pozisyon Seviyesi:Muhasebe Sorumlusu Çalışma Yeri:İstanbul Avrupa Yakası Deneyim:2-10 yılİlk

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
NOKTA ÖRME SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Güngören
Son 1 Hafta
TERDA TERLİK DAĞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
MESDAR DOKUMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAYTEKS İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MİBA TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
CBA ITH IHR TIC LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
KARİZMA TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası - Gaziosmanpaşa
05.10.2020
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Rapsodi Home Furniture - Özkök Ev Eşyaları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

LANOSO İPLİKÇİLİK

1987 yılından itibaren iplik sektörünün içinde bulunan ve bu süre zarfında kalite ve dürüstlük prensiplerini ilke edinmiş olan Boduroğlu İplikçilik Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti. 2010 yılında elörgü iplikleri sektöründe farklı bir bakışla önce kalite prensibini düşünerek LANOSO markasını faaliyete geçirmiştir. Lanoso kalitesi ve doğallığıyla "İçinizi Isıtır".
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları