Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Muhasebe - İnsan Kaynakları Uzmanı

Ankara, Ankara Çankaya
  • 13.07.2020
  • 0 - 50
  • 13798 Görüntüleme

İş Tanımı

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE BAĞLI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNİN KONTROL VE DANIŞMANLIK HİZMETİNİ YÜRÜTEN İŞ ORTAKLIKLARIMIZIN RESMİ MUHASEBE, BORDRO, ÖZLÜK DOSYASI, İŞE GİRİŞ, İŞTEN ÇIKIŞ, KIDEM TAZMİNATI HESAPLARI, YILLIK İZİN HESAPLARI VB. İŞLEMLERİNİN YAPILMASI.

Aranan Nitelikler

TEK DÜZEN MUHAESEBE SİSTEMİNİ, MALİ, SGK, BORÇLAR HUKUKU, KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU VB. MEVZUATLARA HAKİM. LOGO MUHASEBE VE BORDRO PROGRAMINI KULLANMIŞ VE/VEYA KULLANAN, PROGRAMLARI İYİ DECEDE KULLANABİLEN. MESLEĞİNİ SEVEN, ÖZENLİ, DİSİPLİNLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, PREZENTABL MUHASEBE VE İNSAN KAYNAKLARI UZMANI PERSONEL(LOGO MUHASEBE PROGRAMINI BİLMEYENLER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FERNAS İNŞAAT
Ankara
21.10.2020
FERNAS İNŞAAT
Ankara, Aydın, Denizli
27.08.2020
bastak teknoloji sistemleri
Ankara - Kazan
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
07.10.2020
TMMOB İÇMİMARLAR ODASI
Ankara
Son 1 Ay
ÖZ ER-KA İnşaat
Ankara
Son 1 Ay
Bala Tarım Hayvancılık
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri A.Ş.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Temat Gözlem İş Ortaklığı

-Temat A.Ş. - Gözlem A.Ş. İş Ortaklığı Mühendislik ve Müşavirlik konusunda tecrübeli iki firmanın oluşturduğu ortak bir yapıdır. Temat-Gözlem İş Ortaklığı, Karayolları Sivas 16. Bölge Müdürlüğü Dahilindeki Yolların Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri ile Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürlüğü Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri işlerini yürütmektedir. 

TEMAT;

-(Teknik, Ekonomik ve Mali Araştırmalar Ticaret A.Ş.) ulaşım sektöründe hizmet veren ve ilgili mühendislik yapı ve sistemlerinin planlama, tasarım ve koordinasyonu ile kontrollük - danışmanlık mühendislik hizmetlerinde uzmanlaşmış bağımsız bir mühendislik ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır.

-Firma 30 Mayıs 1973’de bir Limited Şirket olarak kurulmuş; 11 Ocak 1988’de ticari yapısı sermaye artırımı ile Anonim Şirkete dönüştürülmüştür.TEMAT, Ankara Ticaret Odası’na (Sicil No: 26270-10-123) ve İnşaat Mühendisleri Odası’na (İTB Tescil No:06/10751) kayıtlıdır. Merkezi Ankara’dadır.

-Kurulduğu 1973 yılından bu yana ülkemizde, bir çoğu büyük ve çok özel mühendislik projeleri olan 50’den fazla proje gerçekleştirmiş olan TEMAT, Türkiye'nin önde gelen mühendislik  firmalarından biridir. Yol ve köprü mühendisliğinde, tasarım, danışmanlık ve yapım kontrolü işlerinde geniş deneyime sahiptir.

-TEMAT’ ın tasarım ve teknik danışmanlık hizmetlerini yaptığı Ankara İmrahor Viyadüğü ile yapım kontrolörlüğü ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirdiği TAG Otoyolu Atatürk Viyadüğü (Tarsus - Adana - Toprakkale - Gaziantep Otoyolu) Projeleri, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının “ 50. YILDA 50 ESER ” ödülüne sahiptir. TEMAT’ın

-Ankara’daki merkez ofisi iki teknik bölüm halinde organize olmuştur: 

  • Yol Proje Grubu
  • Yapı Proje Grubu

-Bu bölümler iki hizmet grubu tarafından desteklenmektedir:

  • Jeodezi Hizmetleri
  • Geoteknik Hizmetler

-Firma tarafından yürütülen Kontrollük - Danışmanlık Mühendislik Hizmetlerinde ise, genel yönetim merkez ofisten yapılmakta, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri ise, işin yapıldığı yerde kurulan organizasyonlar tarafından yürütülmektedir. 

-TEMAT merkez ofisi, çok güçlü bir bilgisayar ve destek birimleri donanımına sahiptir. Çok yönlü ve yüksek kapasiteli hazır paket programların yanı sıra, firma tarafından hazırlanmış olan geniş bir yazılım olanağı mevcuttur. 

GÖZLEM;

-Gözlem Mühendislik sırasıyla Karayolları Genel Müdürlüğü’ne yol etüt proje mühendislik işleri, İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne halihazır harita işleri, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne arazi toplulaştırma ve tarla içi geliştirme inşaatları işleri ile birlikte giderek, Belediyelere, İl Özel İdarelerine, Türkiye Elektrik Kurumu’na, DSİ’ye, Orman Genel Müdürlüğü’ne, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne ve daha birçok kurum ve kuruluşa çeşitli mühendislik konularında işler yapar hale geldi.

-Şirket bugün, otuz kadar çeşitli dallarda çalışan mühendisiyle birlikte 150 kadar personel istihdam etmekte, gerek elektronik alet ve program donanımıyla, gerek bilgisayar donanımıyla ve gerekse de iş makineleri parkıyla yurt çapındaki faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. Sahasında haklı bir üne sahiptir.

Gururluyuz...
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları