Muhasebe Stajyeri

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası
  • 8.03.2023
  • 0 - 50
  • 1213 Görüntüleme

İş Tanımı

Mobilya Fabrikamızda Mali İşler departmanımızda görevlendirmek üzere, '' Muhasebe Stajyeri'' arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi,
Zorunlu Stajı bulunan,
Dinamik, güler yüzlü,
Microsoft Office Programlarına hakim.

"İncelediğiniz ilan bir stajyer ilanıdır. Öğrenilen bilgi ve teoriyi profesyonel bir ortamda pratik uygulamalara çevirebilecek deneysel bir öğrenme metodu olan stajyerlik; mesleki ve teknik eğitim bölgelerinde yer alan meslek lisesi, meslek yüksekokulları ve lisans alanında öğrenim gören öğrencilere açılan stajyer iş ilanın amacı kazandıkları bilgi ve deneyimleri pekiştirmek, görev yapacakları iş yerlerindeki sorumluluklarını, ilişkileri, organizasyon ve üretim sürecini ve yeni teknolojileri tanımalarını sağlamaktır."

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

YLL Tasarım Giyim ve Mağazacılık Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
31.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

MACİTLER MOBİLYA

Macitler, marka değeri olarak yüzde yüz yerli unsurları ve yerli modelleri ile trend kreasyon oluşturmuştur. Ürünleri hem ulusal hem de uluslararası pazarda seçkin marka ve modelleri ile yarışmaktadır. Tasarımlarının sektörde trend oluşturduğunu, Macitler Markasını tercih eden seçkin müşterileri ile ispat etmiştir.

30 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe trend ve yerli marka olmayı başarmış bir firma oldu. Mobilya’da tarz olarak yoluna devam etmeyi başaran marka, sektörde de farklılığını bu yönüyle ortaya koydu. Özgün tarzı ve global anlayışı ile seçkin mobilya markası olduğunu ispat etti. Öyleki ulusal ve uluslararası pazarda seçkin noktalara ürün ve modellerini sergiledi. Türkiye’de “mobilyanın başkenti” MODOKO’da, “dünyanın en büyük mobilya kenti” MASKO’da mağazaları ile yer aldı. Dünyada Avrupa, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve özellikle Körfez Ülkelerinde ürünlerini sergileme ve satış imkanı buldu.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları