Muhasebe Uzmanı

Ankara
 • 3.03.2023
 • 0 - 50
 • 968 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim, İthalat Ve İhracat Yapan Firmamızın Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere;


 • Şirketin tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünü yapmak,
 • İthalat, ihracat muhasebesinde deneyimli olmak,
 • Beyanname ve raporlarını hazırlamak,
 • Yıl sonu kapanış işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Finansal tabloları hazırlamak, 
 • Şirket kuruluş, Genel Kurul işlemlerinde tecrübeli olmak, 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,
 • Logo Tiger Ve Ms Offıce programlarına hakim,
 • İthalat- ihracat firmalarında çalışmış,
 • Tercihen SMMM ruhsatına sahip,
 • Limited veya Anonim Şirketlerde 5-10 yıl arasında deneyimli,
 • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
 • Yönetsel becerilerine sahip,
 • Disiplinli, takım çalışmasına uyumlu, 

Kıdemli Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
Arter Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
TEMAS YAPI İNŞ.SAN.A.Ş.
Ankara
25.02.2023
GÜNSAYIL İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
Ankara
Dün
ASİL MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Ankara - Etimesgut
Dün
Sınav Koleji
Ankara - Çankaya
Dün
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
İBA KİMYA A.Ş
Ankara
Dün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Altunbaş Sanayi A.Ş.

Altunbaş Dış Tic. San. A.Ş.

-2010 yılında, Ankara’da kurulan, kara avı, balık avı, kamp – outdoor ve taktikal malzemelerin yurt içi pazarlamasını yapan bir şirkettir.

-Müşteri odaklı çalışma anlayışını temel prensip kabul eden Altunbaş, kendisini her zaman müşterilerinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermemektedir. Altunbaş, 50 çalışanı, 16 kişilik pazarlama kadrosu ve bünyesinde bulunan araç filosu ile bayilerine hızlı ve güvenli bir hizmet vermektedir.

-Sektöründe her zaman olduğu gibi yenilikçi ve öncü olan Altunbaş, 2017 yılında yenilemiş olduğu, Ankara Tandoğan’da bulunan Genel Merkez ve Showroom, İstanbul İstoç’ta yer alan İstanbul Showroom ve Ankara Gersan sanayi sitesinde 4000 m² kapalı alana sahip sevkiyat merkezi ile siz değerli müşterilerine hizmete devam etmektedir.

-Av, Doğa ve Kamp malzemelerinde, her zaman alanında en iyiler ile çalışan Altunbaş, Dünyaca ünlü 30’un üzerinde markanın tek yetkili firma olarak, Türkiye ve bölge resmi temsilciliğini yürütmektedir. Altunbaş, 2017 yılı itibariyle ürün yelpazesinde farklı gruplarda toplamda 10.000’in üzerinde ürün çeşidi bulundurmaktadır.

-2010 Yılında Tandoğan/ANKARA adresinde Av Malzemeleri ve Av Fişeği toptan satış ve pazarlama olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Kardeş firması olan Turaç Dış Ticaret LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan 30’un üzerindeki markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yürütme görevini üstlenmiştir.

-Aynı yıl içerisinde Alman RUAG grup ile yaptığı anlaşma ile Dünya’nın en iyi mühimmat markalarından olan ROTTWEIL, GECO ve RWS markalarını ürün çeşidine katmış ve grubun bölgesel ortağı olmuştur.

-2011 yılında Trap Skeet sektörünün Dünya Devi Fransız LAPORTE ve Fransız CYBERGUN, Japon YO-ZURI ve İngiliz GUNPOWER markalarını ithal ederek ürün çeşidini genişletmiştir. VULCAN markası ile konfeti üretimine başlanmıştır.

-2012 yılında Dünya’nın en büyük Airsoft ve Havalı markası olan Alman UMAREX ve WALTHER grubu, Kore EVANIX ve İngiliz SMK markalarının temsilciliklerini alarak havalı tüfek ve tabanca grubunda Türkiye’nin 1 numaralı pazarlama firması olmuştur.

-2013 yılında Danimarka’nın ünlü Av ve Outdoor giyim markası DEER HUNTER markası temsilciliği alınarak av outdoor tekstilinde de söz sahibi olunmuştur

-Pazarlama departmanında yeniliğe gitmiş, saha kadrosunu 6 kişiye, merkez kadrosunu 21’e çıkarmış, toplam 16 kişilik pazarlama ekibi ile sektöründe bir numara olduğunu göstermiştir.

-Altunbaş ailesi bugünlere gelmesine maddi manevi katkısı olan tüm dostlarına teşekkürü bir borç bilir. Her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm eleştirilerine her zaman açık olduğunu ve size hizmetle kıvanç duyduğunu bildirir.

HEDEF VE İLKELER;

 •  “Müşteri odaklılık’’

-Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutar, onların eleştiri ve önerilerinden daima istifade ederiz. Bu noktada Müşterilerimiz ile sağlıklı, emin ve uzun vadeli ilişkiler kurabilmek adına nezaket kuralları çerçevesinde profesyonel ve adil olmak en çok önem verdiğimiz prensiplerimiz arasındadır. 

Vizyonumuz:

 • Bölgesel ve global çapta iş hacmimizi genişleterek sektöre katkı sağlamak bunun yanı sıra sürdürülebilir büyümeyi ön planda tutan plan ve projelerimizi hayata geçirmektir.

Misyonumuz:

 • Çalışmalarımızda mükemmeliyetçi ve proaktif bir yaklaşımla rekabet gücü ile tercih edilen, kaliteli ve güvenilir ürünler pazarlamak ve en önemlisi her zaman, gücünü aldığı ve kutsal addettiği bu topraklara gerek yatırım gerekse iş istihdamı tanzim ederek güç katmak varoluşumuzun mihenk taşıdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları