Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Muhasebe ve Özlük İşleri Personeli

İstanbul Avrupa Yakası
  • 29.11.2022
  • 0 - 50
  • 3308 Görüntüleme

İş Tanımı

İnşaat işleri yürüten firmamızda, Personel Özlük İşleri Sorumlusu olacak ve muhasebeye destek verecek  ekip arkadaşı aramaktayız.

Esenler giyimkent lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan.

Aranan Nitelikler


*Üniversitelerin İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezunu tercihen,

*Bordrolama, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda deneyimli, (tercihen İş Kanunu, SGK ve Çalışma Mevzuat ve süreçlerine hakim)

*Tercihen Aktif Araç kullanabilen

*Excel kullanabilen,

*Tercihen İnşaat sektöründe tecrübesi olan,

*Personel giriş çıkışlarını yapacak, özlük dosyalarını hazırlayacak, gerektiğinde genel muhasebeye yardımcı olacak, 

*Yıllık izinlerin takibinin yapılması,

*4857 Sayılı İş Kanunu ile ilgili SGK uygulamaları,işe giriş çıkış işlemleri,kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamaları,SGK ve özel sağlık kurumlarının çalışanları için verdiği sağlık raporlarının sistem üzerinden takip edilmesi,

*E-bildirgelerin hazırlanarak SGK primlerinin ödenmesinin sağlanması,

*Personelin iş sözleşmeleri,yönetmelik ve talimatlara uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması,

Muhasebe ve personel özlük işleri elemanı alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KOÇSA SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
Ahmet Alsan Muhasebe Bürosu
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
Büyükhanlı Kardeşler İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ASLAN YAPI VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
NEYZEN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
EMS YAPI İNŞ.TAAH.YAT.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Hafta
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli
Son 1 Hafta
BİSKON YAPI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, Ankara, Adana, Karaman, Gaziantep
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MAKİŞ İNŞAAT

-Firmamız ÖMER AKİF YAZICIOĞLU tarafından 2009 yılından günümüze dek MAK-İŞ İNŞAAT adı altında doğruluk ve istikrar politikasını gözeterek yaptığı çalışmalar ile inşaat sektöründe kökleşmiş, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden örnek bir firmadır.

-11 yıldır kalite anlayışından, çevreye ve insana saygısından ödün vermeden müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyet gösteren MAK-İŞ İNŞAAT yer aldığı pek çok projeyi uzmanlıkla tamamlamış, inşaat sektöründe güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda kendi uzmanlık alanında standartlara uygun güvenilir inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir şirkettir. Referansları arasında hayata geçirdiği yol, kavşak, tünel,alt ve üst geçit, köprü, bina inşaatı, atık su, baraj vb. gibi projeler yer almaktadır.

-Üstlendiği taahhütleri beklenen kalite ve standartlarının üstünde, zamanında tamamlayarak inşaat sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşması ve MAK-İŞ İNŞAAT'ın bugünkü konuma gelmesinde profesyonelliği ile kadrosunun geliştirdiği strateji başarısı etkilidir. MAK-İŞ İNŞAAT ailesi tüm yatırım ve taahhüt projelerinde modern teknikleri kullanmayı, kendisini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçilik ile projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir. Zaman ve Kalite firmamız için çok önemlidir. Bu sebeple taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede projelerimizi sizlere sunmak bizim için olmazsa olmazlardandır.

-Faaliyet gösterdiğimiz alanda ve konumda üstün mühendislik gerektiren projelerin hayata geçirilmesi ile sektördeki konumumuzu korumak en büyük amacımızdır. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; Tüm çalışanları ile birbirine kenetlenmiş aile anlayışı içinde dürüstlük ve güvenilirliğinden taviz vermeden büyümeyi istikrarlı şekilde sürdürmektedir. Yaptığımız her işin, yapılacak bir sonraki işin referansı olduğunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Sonuç olarak yaptığımız güzel işlerin gururunu bizimle çalışan firmalar da yaşamıştır.

-MAK-İŞ İNŞAAT çizdiği hedefler doğrultusunda bu zamana kadar yaptığı projelerde %100 başarıya ulaşmanın özgüveni ve gururu ile bundan sonra yapacağı projeleri de başarıyla tamamlayacağının güvencesini vermektedir. 

-Güçlü ve devamlı yenilenen makina parkımız ile kesintisiz, süratli bir şekilde projelerimiz yürütülmektedir. Hedefimiz önümüzdeki yıllar da firmamızın çalışma ve  yatırımlarına hayat vererek sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları