Muhasebe Yardımcı Elemanı

Antalya
  • 25.02.2021
  • 50 - 100
  • 2527 Görüntüleme

İş Tanımı

Alanya Marina'da bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere,
Muhasebe & Finans Müdürü'ne bağlı olarak çalışarak şirketin özellikle banka, noter, ticaret odası vb. dış faaliyetlerinde işlerin yürütülmesini sağlamak,
Diğer zamanlarında ise muhasebe uzmanına destek vermek,
Yapılan işlemlerin ilgili müdürüne raporlamasını yapmak.

Aranan Nitelikler

B sınıfı sürücü ehliyeti olan aktif araç kullanabilen,
Problem çözme yeteneği gelişmiş,
Ön muhasebe bilgisi olan,
Alanya'da ikamet eden.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ
Antalya
Son 1 Ay
ÖZEL RİCH HOSPİTAL
Antalya - Muratpaşa
Dün
DAİMA HOTELS
Antalya - Kemer
Dün
Esaslıgrup Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Antalya
Dün
ÖZEL RİCH HOSPİTAL
Antalya - Muratpaşa
Dün
ANTALYA TEKNOKENT KOLEJİ
Antalya - Muratpaşa
Dün
Antalya - Aksu, Muğla - Marmaris, Muğla - Fethiye
Dün
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Antalya
Dün
ADAGA GIDA VE DANIŞMANLIK SANAYİ A.Ş
Antalya
Son 1 Hafta
FİT HOLIDAYS
Antalya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Cleopatra INK

-2014 yılında kurulan Cleopatra Ink, Alanya'da bulunan ödüllü bir dövme ve piercing stüdyosudur. Aktif olarak Avrupa'daki en büyük dövme şirketlerinden birisidir. Sanatçılarımız dövme endüstrisinin ruhunu ve sanatını somutlaştırmaktan gurur duymaktadır. Kurucumuz Halil İbrahim KARADERE Cleopatra Ink'i Alanya'da tek bir şube ile başlayıp daha sonrasında markamız temeli sağlam bir şekilde büyüme devam etmiş ve Avrupa'daki bölgelerde genişlemeye devam etmektedir.

''Dövme&Piercing''  -Servisler
  • Hizmetlerimizi dünyaya sergilemeyi seviyoruz ve dövme endüstrisinde müşterilerimiz için yaptığımız çalışmalar ile tanınıyoruz. Türkiye dışından müşteriler sıklıkla bizim sanatçılarımızla çalışmak için şubelerimizi ziyaret için aktif seyahat ediyorlar. Tek bir bölge olarak Alanya'da başlamış olmamıza rağmen, kısa zamanda Avrupa'ya genişlememiz fazla zaman almadı. Norveç, Finlandiya, Türkiye ve İstanbul'da birden fazla bölgeye sahip olan Cleopatra Ink, dünya çapındaki müşterilere birinci sınıf hizmetler sunmaktan gurur duymaktadır. Siz nereye giderseniz gidin, beraberce gelecek uzun ömürlü bir sanat ve müthiş bir hizmet sağlamaktan gurur duyacağız.
''En İyisi!'' -Uzmanlaşmış
  • İster portre ister realisttik sanat ya da en sevdiğiniz animasyonlardan esinlendiğiniz çalışmalar bile olsa, sanatçılarımız dövme sanatının tüm çeşitleri ve stilleri konusunda uzmanlaşmıştır. Biz sanatın en yüksek şeklini uyguluyor ve müşterilerimizin fikirlerine değerine inanıyoruz. Cleopatra Ink'in tecrübesi diğer kurumlara benzemez. Üst düzey stüdyolarımızda, ağaçlıklı ve cadde manzarasının tadını çıkarın ve size bu yolculuğunuzda eşlik etmeleri için arkadaşlarınızı veya ailenizi misafirimiz edin. Dövmelerimiz genelde birçok seansı ve birkaç saati gerektirebilir ve sizi rahat ağırlamayı her zaman önemsiyoruz.  teki sanatçılar, yıllarca kaliteli bir dövmeye sahip olabilmeniz için sanatınızı birinci sınıf yapmaya zamanlarını ayırmaktadırlar.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları