Mutfak Personeli

  • 14.10.2021
  • 50 - 100
  • 2400 Görüntüleme

İş Tanımı


TEMA koleji; öğrencilerini,mutlu ve erdemli birey ve toplum olma yolunda geliştiren,özgün ve seçkin bir eğitim kurumu olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.
TEMA Koleji’nde çalışanların, öğrenen birey, öğrenen okul ve öğrenen toplum olma yolunda kurumsal felsefe ve amaçlara uygun olarak mesleki gelişimleri desteklenir.

Ankara Bağlıca Kampüslerimizde görev almak üzere; iş disiplinine uyum sağlayabilecek,
ekip çalışmasına katkıda bulunacak, yoğun iş temposunda çalışabilecek
mutfak personeli adaylarımızı arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

  • Temiz, titiz,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Takım çalışmasında uyumlu,
  • İşini özenli ve dikkatli yapabilecek,
  • Tercihen lise mezunu.

Özet Bilgiler

TEMA KOLEJİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

FACAR MEDYA İLETİŞİM GRUBU A.Ş.
Ankara, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
CITYGROSS
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
CITYGROSS
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
Biltur Catering ve Gıda A.Ş.
Ankara
28.09.2021
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara - Çankaya
Dün
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Antalya, Bursa
11.10.2021
OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Antalya, Bursa
11.10.2021
Özlem Elektronik TURKCELL SUPERONLİNE
Ankara - Çankaya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

TEMA KOLEJİ

Amacımız Atatürk ilke ve inkılapları ışığında; öğrenmeyi seven, çevresine karşı duyarlı ve saygılı, çözüm odaklı, özgüvenli, doğa dostu, kültürel ve milli değerlerimize sahip çıkan dünya vatandaşları yetiştirmektir.

Deneyimli eğitim kadromuzla ve  çocuklarını bizlere emanet eden kıymetli velilerimizle geleceğimizi yani en değerli varlıklarımızı birlikte şekillendiriyoruz.
Tema Koleji olarak önceliğimiz çocuklarımızın çocukluğunu yaşayarak mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Bununla birlikte çocuğumuzun bireysel farklılıklarını dikkate alarak onların eğitim almalarına olanak sağlamaktır. Çünkü her çocuğun “biricik” olduğunun farkındayız.
Her öğrencimizin ihtiyaçlarına uygun, farklı yöntem ve tekniklerle eğitim – öğretim hayatına devam etmesini önemsiyoruz. Aynı zamanda  öğrencilerimizin  21.yüzyıl  becerilerini de edinmelerini hedefleyen  bir okuluz.

 Eğitim sistemimizi şekillendirirken çocuklarımızın;değişen şartlara uyum sağlayabilecek bireyler olmaları, farklı sorunlara farklı çözümler bulabilmeleri, işleri, kendi adına yapacak makineleri yönetebilecek becerilere sahip olmaları, yaratıcılık ve  girişimci ruhuna sahip bireyler olmalarını, daima göz önünde bulundururuz.

“Öğrenen Okul” sloganıyla Tema Koleji öğrencisiyle, eğitimcisiyle , velisiyle öğrenmeyi seven, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş bir okuldur.  

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları