Öğrenim Birimi Yöneticisi

Malatya, K.Maraş, Hatay, Adıyaman
 • 1.09.2023
 • 500 - 1000
AFETZEDE

İş Tanımı

TEGV

Genel Bilgiler

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kurulmuştur.

İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olmuştur. TEGV kurulduğu günden bu yana 7.000’in üzerinde kurumsal bağışçı, 650 binin üzerinde bireysel bağışçı, 151 milyon dolar nakit kaynak, on binlerce gönüllü, 3 milyonu aşkın çocuğa eğitim desteği vermiştir. TEGV’ in 27 ilde 7 Eğitim Parkı, 39 Öğrenim Birimi, 17 Ateşböceği Öğrenim Birimi olmak üzere toplam 63 etkinlik noktası yer almaktadır.

Vizyonumuz

Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.

Misyonumuz

İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.

TEGV sizi motive eden, takım ruhunu yansıtan, sorumluluk duygusunu yaşatan bir ortama davet ediyor. TEGV ile hayallerinize adım adım “Merhaba” demek isterseniz aşağıdaki ilanımıza başvurabilirsiniz. 

TEGV olarak, deprem bölgesindeki çocuklarımıza konteyner kentlerde hayata geçireceğimiz sabit Öğrenim Birimlerimiz ile eğitim desteği sunuyoruz. Bu kapsamda,Konteyner Öğrenim Birimlerimizde Öğrenim Birimi Yöneticisi olarak görev yapmak üzere, tercihen deprem bölgesinde bulunan, aşağıdaki kriterlere uygun olduğunu düşünen kişilerin, yine deprem bölgesinde istihdam edilmek üzere başvurularını bekliyoruz.

İş Tanımı
 • Vakıf faaliyetlerini hedef odaklı, çocuk ve gönüllü merkezli bir yaklaşımla yürütülmesini sağlamak,
 • TEGV eğitim programlarının süreçlerine katkı sağlamak,
 • Yapılacak olan etkinliklerde ( gezi, toplantı, ziyaret vb.) sorumluluklarını yerine getirmek,
 • Yerel ilişkileri kurmak ve sürdürmek,
 • Çocuklara ve gönüllülere yönelik hukuki belgelerin temini ve arşivlenmesini gerçekleştirmek,
 • Gönüllü arama bulma çalışmalarını yürütmek,
 • Gönüllü motivasyon çalışmalarını yürütmek,
 • Gönüllü verilerini güncel tutmak ve verilerin zamanında/eksiksiz girilmesini sağlamak,Etkinlik noktasına ait süreçlerin yürütülmesine katkı sağlamak.

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler
 • Eğitim fakülteleri bölümlerinden, diğer fakültelerin tercihen Sosyoloji, Psikoloji, PDR ve Sosyal Hizmet bölümlerinden mezun veya tercihen pedagojik formasyona sahip,
 • Tercihen benzer alanda deneyimli,
 • Analitik düşünme becerisine sahip,
 • Organizasyon yönü kuvvetli,
 • Güçlü iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip,
 • Vakfı gittiği her noktada temsil edebilecek,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Güçlü iletişim ve koordinasyon becerilerine sahip.

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

En Yeni İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İSTANBUL MARMARA EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
BAŞVUR
YILMAZ MAKİNE SAN.VE TİC.A.Ş.
Kocaeli - Dilovası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İHLAS PAZARLAMA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
VEYSEL KÜTÜKLÜ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Son 1 Hafta
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İSTANBUL MARMARA EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

-Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı TEGV, başta Suna Kıraç olmak üzere, eğitimin her şeyin başı olduğuna yürekten inanan bir grup sanayici, yönetici ve akademisyenin girişimi ile “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla 23 Ocak 1995 tarihinde kuruldu.

-TEGV, bugün ülkemizin karşı karşıya bulunduğu birçok sorunun temelinde eğitim yetersizliğinin bulunduğu, bu sorunu çözmeden çağdaş uygarlık seviyesine ulaşılmasının mümkün olmayacağı inancı ve buna katkıda bulunmak azmi ve arzusu etrafında birleşen 55 kişilik bir mütevelli heyetiyle kuruldu.

-İlköğretim çağındaki çocuklara “okul dışı eğitim desteği” vermeye odaklanan TEGV, yıllar içinde Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu oldu. TEGV 2009 yılında Bakanlar Kurulu tarafından “izin almadan yardım toplama” hakkına sahip vakıflardan biri olarak tanındı.

Misyonumuz:
 • İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.
Vizyonumuz:
 • Etkin ve fark yaratan eğitim programları ve sürdürülebilir yapısı ile ülkemizdeki her çocuğun erişebileceği bir STK olmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları