Ön Muhasebe Elemanı

  • 11.07.2024
  • 0 - 20
AHMET MERCAN TEKSTİL Ön Muhasebe Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

- Faturaların, irsaliyelerin ve diğer mali belgelerin düzenlenmesi, kontrol edilmesi ve muhasebeleştirilmesi,
- Cari hesap takibi ve mutabakatların yapılması,
- Banka işlemlerinin takibi ve raporlanması,
- Muhasebe departmanına destek olunması.

Aranan Nitelikler

  • Lise veya Üniversite mezunu,
  • En az 3 yıl Ön Muhasebe deneyimine sahip,
  • Tercihen NETSİM programına hakim E-fatura bilgisi bulunan,
  • Yaptığı çalışmaları raporlayabilecek düzeyde Ms Excel bilgisine sahip,
  • Ekip çalışması ve mesleki gelişimi önemseyen,
  • Analitik, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL
Kayseri
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
EVDİZ ALIŞVERİŞ MERKEZİ
EVDİZ ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Türkiye
22.06.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
DÜNYA VARLIK YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ
DÜNYA VARLIK YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ
Türkiye
6.06.2024
Tam zamanlı Uzaktan
BENZER TÜM İLANLAR

AHMET MERCAN TEKSTİL

“Ahmet Mercan Tekstil”in sektörel gelişimi; öncelikli olarak 1963 yılında Kayseri / Hacılar’da doğan Ahmet Mercan’ın aile büyüklerinin ticari çalışmalarını izleyerek edindiği tecrübelerle oluştu.

Ahmet Mercan’ın ticari alanı, mesleki kariyerinin ilk gelişim yıllarında bulunduğu Ankara’da, pazarlarda çorap, tülbent, çamaşır ürünleri sattığı yıllarda daha da gelişti ve sonrasında da işini manifaturacılık alanında yoğunlaştırdı. Bu süreç içinde alışveriş ve ticaret ilkelerini müşteri ilişkileri deneyimiyle birebir yaşayarak giderek büyüttü ve geliştirmiş oldu.

 

Ahmet Mercan 1985 yılında 19 yıl ortak olarak çalıştığı ve bir anlamda meslekteki öğreticisi ve duayeni olan Fevzi Mercan ile tuhafiye ve konfeksiyon işini de yaptı.

“Ahmet Mercan” 1998 yılında ise İç anadolu bölgesi başta olmak üzere, özgün üretimi ve sistemli çalışmaları ile Türkiye genelinde çeyiz ve ev tekstilinde adeta bir devrim yaptı ve bu dallarda Kayseri Ve Bölgesi’nde büyük hizmetlere imza attı.

2002 yılında Baydemirler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Baydemir ile işbirliği yaparak, dünyaca tanınmış “Brillant” ürünleri ile tül perde işine başlamış ve kendine ait ilk mağazasını da açmış oldu.

2003 yılında Mercan Tekstil’den ayrılarak, kendine ait “Ahmet Mercan Tekstil” i kurdu.

Bu gelişimlerle birlikte Türkiye’de ilk kez mefruşat, perde ve ev tekstilinde yeni bir oluşumu sağlayan “Ahmet Mercan Tekstil”, distribütörlük tesisi ile Kayseri ve birçok ilde bölge bayiliği oluşturulmasına zemin hazırladı. Orta Anadolu’dan Kars’a kadar uzanan bir çizgide yeni mağazaların bu sistem ve anlayış ile açılmasına ve kurumsal bir satış kültürünün gelişmesine de katkı sağlamış oldu.

Sonrasındaki hızlı gelişimi ile “Ahmet Mercan Tekstil”, Kayseri’nin yanı sıra yurt içindeki kentler açılımında da dikkat çekti ve ihracat alanında da çeşitli Avrupa ülkeleriyle ticari temas kuran büyük bir firma haline gelmiş oldu.


Günümüzde Kayseri merkez, Çarşı ve Ankara mağazaları ile işlevini sürdüren “Ahmet Mercan Tekstil”, Ev tekstiline Dair Her Şey sloganı ile öne çıkan, 10 bin metrekarelik kapalı alanda 100’ü aşkın tecrübeli personeli ile geniş bir ürün reyonu ve dinamik bir satış ve pazarlama kültürüne sahiptir.

“Coral Ltd. Şt.” ve “Polmer Ltd.Şt.” ise “Ahmet Mercan Tekstil”in iştirakleri içinde yer almaktadır.

Üretimi, istihdamı ve Türk ev tekstiline olan sürekli katma değeri ile “Ahmet Mercan Tekstil” günümüzde hızlı büyümesini sürdürmeye ve müşterilerine kesintisiz hizmete devam etmektedir.
 

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları