Ön Muhasebe Elemanı

Ankara
  • 09.01.2021
  • 0 - 50
  • 12975 Görüntüleme

İş Tanımı


TECRÜBELİ ÖN MUAHASEBE ELEMANI ALINACAK.
SİNCAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN FABRİKAMIZA ÜNİVERSİTELERİN 4 YILLIK ÖRGÜN EĞİTİM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, TECRÜBELİ BAY BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

Aranan Nitelikler

SİNCAN-FATİH-YENİKENT-ERYAMAN-ETİMESGUT-ELVANKENT BÖLGELERİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR.

BU BÖLGELERE SERVİSİMİZ VARDIR. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
FLEKSSİT BÜRO MOBİLYALARI SAN. TİC.A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Keçiören Sınav Koleji
Ankara - Keçiören
Bugün
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
Harbiye İnşaat San.Tic.A.Ş.
Ankara
Dün
ARBEN GRUP ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Kürk İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Diyarbakır, Irak
Son 1 Hafta
ÇELTİKÇİOĞLU İNŞAAT SAN.TİC.LTD
Ankara
Son 1 Ay
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

O Hep Vardı...

Bugün sektörün öncü ve lider kuruluşu olan, modern tesisleriyle daima örnek alınan Bağdat Baharat’ın öyküsü, 1960’lı yıllara kadar uzanır. ”Sağlıklı, leziz ve kaliteli” ürün sunmayı hedefleyen Bağdat Baharat, bu hedefe ancak “gelişmiş teknoloji, hijyenik üretim ve kaliteli sunum” ile ulaşılabileceğinin farkındadır. Bu bilinçle dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen Bağdat Baharat, 1990’lı yıllarda Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu son derece modern tesisleriyle tüm sektöre örnek olur.Kurulduğu günden itibaren hijyen, sağlık ve kalite ilkelerinden asla ödün vermeyen Bağdat Baharat’ta kalite kontrolleri üretim öncesinden başlar ve ürün tüketiciye ulaşana kadar sürer.
  • Türkiye’nin İçi Bağdat Baharat ile Rahat!
Bağdat Baharat’ı sektöründe öne çıkaran temel özellikleri; kaliteli hammadde seçimi ve hijyenik üretimidir. Baharattaki öncelikli kalite göstergesi ise tat ve kokudur. Baharatın kalitesi yetiştiği ortama yani; iklim, toprak ve coğrafya koşullarına bağlıdır. Bu nedenle Bağdat Baharat ürünlerini en iyi yetiştirildikleri yörelerden seçer. Ürün kalitesini artırmanın bir diğer koşulu da kalite kontrollerini üretim öncesinde başlatmaktır.Bağdat Baharat çiftçilerin, ziraat mühendisleri kontrolünde üretim yapmalarını ve bu şekilde ürün kalitesinin en üst seviyeye çıkmasını sağlar.

  • Bağdat Baharat Yolu:
Fark Yaratan Dağıtım Ağı...
Bağdat Baharat’ın en güçlü yönlerinden biri de direkt dağıtım avantajıdır. Türkiye genelinde 300’den fazla pazarlama - merch ekibi, 150’nin üzerinde sipariş ve dağıtım aracı, 14 bölge müdürlüğü ve depolarıyla ülke genelinde kendi Baharat Yolu’nu oluşturan Bağdat Baharat; Türkiye’nin her yerine maksimum 48 saatte ürün teslimiyle fark yaratıyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları