Ön Muhasebe Personeli

İstanbul Avrupa Yakası
 • 07.09.2021
 • 200 - 500
 • 22566 Görüntüleme

İş Tanımı

İnşaat ve taahhüt işiyle iştigal olan firmamıza ön muhasebe pozisyonu için takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen Üniversite Mezunu, Ticaret Lisesi Muhasebe Mezunu
 • Mikro Programına Hakim
 • Ön Muhasebe Gerekli Evrak Girişlerini Yapacak (Cari Mutabakat, Çek Takibi, Ödeme Listesi, Şantiye Kasa Ve Fatura Takibi..v.s.)
 • Gelen Evrak Scaner Kopyasını Alıp Arşivlemek ve İlgili Kişilere İletmek.
 • Ofisin Genel Telefon Trafiğini İdare Edecek
 • Gelen Misafirlerin Ağırlanması ve Gerekli İkramların Yapılması (Çay, Kahve..v.s.)
 • Yönetici Asistanlığını Yapacak
 • Hakediş- Taşeron Takip ve Ödemeleri Listelerin Hazırlanması Raporlamanın Yapılması
 • Araç Ve Ekipmanların Sigortalarının Takibi, Dosyalarının Oluşturulması
 • İnsan İlişkilerinde Kuvvetli Kendine Öz Güveni Olan
 • Avrupa Yakasında İkamet Eden Tercihen Giyimkent'e Yakın

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
CTRL ELEKTRONİK ve BİLİŞİM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan
Bugün
ASMAR HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
BERKAY TULPAR CLINIC
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
BUSE TEKSTİL VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
COMNET BILGI ILETISIM TEKNOLOJILERI TIC A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Son 1 Hafta
SİLVERLAB DİJİTAL FOTOĞRAF BASKI ÇÖZÜMLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Ay
Roboplas Plastik ve Otomasyon Sistemleri İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

MAKİŞ İNŞAAT

-Firmamız ÖMER AKİF YAZICIOĞLU tarafından 2009 yılından günümüze dek MAK-İŞ İNŞAAT adı altında doğruluk ve istikrar politikasını gözeterek yaptığı çalışmalar ile inşaat sektöründe kökleşmiş, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden örnek bir firmadır.

-11 yıldır kalite anlayışından, çevreye ve insana saygısından ödün vermeden müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyet gösteren MAK-İŞ İNŞAAT yer aldığı pek çok projeyi uzmanlıkla tamamlamış, inşaat sektöründe güven duyulan bir marka haline gelmiştir. Kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda kendi uzmanlık alanında standartlara uygun güvenilir inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir şirkettir. Referansları arasında hayata geçirdiği yol, kavşak, tünel,alt ve üst geçit, köprü, bina inşaatı, atık su, baraj vb. gibi projeler yer almaktadır.

-Üstlendiği taahhütleri beklenen kalite ve standartlarının üstünde, zamanında tamamlayarak inşaat sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşması ve MAK-İŞ İNŞAAT'ın bugünkü konuma gelmesinde profesyonelliği ile kadrosunun geliştirdiği strateji başarısı etkilidir. MAK-İŞ İNŞAAT ailesi tüm yatırım ve taahhüt projelerinde modern teknikleri kullanmayı, kendisini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçilik ile projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir. Zaman ve Kalite firmamız için çok önemlidir. Bu sebeple taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede projelerimizi sizlere sunmak bizim için olmazsa olmazlardandır.

-Faaliyet gösterdiğimiz alanda ve konumda üstün mühendislik gerektiren projelerin hayata geçirilmesi ile sektördeki konumumuzu korumak en büyük amacımızdır. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; Tüm çalışanları ile birbirine kenetlenmiş aile anlayışı içinde dürüstlük ve güvenilirliğinden taviz vermeden büyümeyi istikrarlı şekilde sürdürmektedir. Yaptığımız her işin, yapılacak bir sonraki işin referansı olduğunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Sonuç olarak yaptığımız güzel işlerin gururunu bizimle çalışan firmalar da yaşamıştır.

-MAK-İŞ İNŞAAT çizdiği hedefler doğrultusunda bu zamana kadar yaptığı projelerde %100 başarıya ulaşmanın özgüveni ve gururu ile bundan sonra yapacağı projeleri de başarıyla tamamlayacağının güvencesini vermektedir. 

-Güçlü ve devamlı yenilenen makina parkımız ile kesintisiz, süratli bir şekilde projelerimiz yürütülmektedir. Hedefimiz önümüzdeki yıllar da firmamızın çalışma ve  yatırımlarına hayat vererek sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları