Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

ÖNBÜRO VE LİMAN HİZMETLERİ ŞEFİ

  • 20.03.2015
  • 500 - 1000
  • 9024 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye’nin tek zincir marina işletmesi ve sektörün lideri konumunda olan Setur Marinaları; Kalamış&Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş , Finike ve Gökova -Ören olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde faaliyet göstermektedir. 

Setur Marina Gökova -Ören  Lokasyonumuz için ;

-Yeni yapılanmakta olan marinamızın; önbüro ve liman ekibine liderlik yapabilecek,

-Öbüro ve liman ekibi arasındaki iş bölümünü organize edecek ve onları yönlendirebilecek,

-Marina müdürünün olmadığı zamanda müşterilere ve çalışanlara karşı kurumu temsil edebilecek,

 

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun ya da yüksek lisans öğrencisi/ mezunu,

-Denizcilik sektörü bilgi ve eğitimine sahip,

-Tercihen marinacılık alanında ve benzer görevde deneyimli,

-İnsan ilişkilerinde uyumlu, takım çalışmasına yatkın,

-Liderlik ve ekip yönetme konusunda deneyimli ve kendine güvenen,

-Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,

-Analitik düşünebilen, hızlı çözüm üretebilen,

-Bilgisayar , ms office programlarını kullanabilen,

-Askerlik hizmetini tamamlamış

Önbüro ve liman Hizmetleri Şefi aramaktayız.

 

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

paladyum yatırım a.ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
BALLIPINAR PETROL
Afyon
Son 1 Hafta
AK OFİS MLZ.GIDA TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Dün
AVCILAR FİNAL OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Yükselen Nesil
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
ÖZEL YUNUS EMRE CERRAHİ TIP MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Sankurt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Ermiş Raf San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Ermiş Raf San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Ermiş Raf San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Setur Servis Turistik A.Ş.

SETUR
1964 yılı ortalarında kurulan ve turizm alanında her türlü faaliyeti bünyesinde barındıran Setur Turizm, dünya çapında elde ettiği başarılarla, yurt genelinde toplam 1.050 çalışanıyla, Türkiye'nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biridir. Setur 2005 ve 2009 yıllarında Superbrand-Super Marka ünvanını almıştır. Lider ekonomi dergisi Capital’in araştırmasında, 2005, 2006, 2007  2008 ve 2009 yıllarında “En Başarılı Tur Operatörü” seçilmiştir. 2006 ve 2007 yıllarında dünyanın en köklü ve en büyük turizm derneği Skal’ın yaptığı oylamada “En İyi Dış Turlar”, 2008 ve 2009 yıllarında “En İyi Turizm Acentesi” ödülünü almıştır.
The Cruise Line’ın Türkiye temsilcisi olan Setur, ayrıca Avrupa’nın en büyük gemi firmalarından biri olan Costa Cruises’ın da Türkiye temsilcisidir. Orient Express şirketinin de Türkiye temsilciliğini Setur sürdürmektedir. Lüks seyahat sektöründe faaliyet gösteren dünyanın bir numaralı markası Abercrombie&Kent’in ve dünya kurumsal pazarında ilk üç firma içinde olan BCD TRAVEL’ın da Türkiye temsilcisi yine Setur’dur.
Her geçen gün bulunduğu sektörde hızla büyüyen Setur, 2007 yılında ISO 9000-2001 standartları ile kalitesini tescil ettirmiştir.
Setur bünyesindeki on-line turizm portalı bookinturkey.com üzerinden yurt içinde 1.000, yurt dışında 100.000 otele, 33 farklı acente ürününe ve tüm havayolu şirketlerinin promosyonlu biletlerine online rezervasyon yapılabilmektedir.
Yıllardan beri birçok ulusal ve uluslararası organizasyona ve Türkiye’nin dört bir yanında, on kişiden on bin kişiye, yapılacak bütün organizasyonlarda dört dörtlük bir hizmet için her an hazırdır.
“Değişime inanan ve değişerek başaran” yönetim anlayışıyla , Setur sektördeki yolculuğuna gelişerek ve sürekli büyüyerek devam ederken, kongre ve toplantı bölümü proje sahiplerine, planlama, operasyon, sosyal ilişkiler, sergi, destek hizmetler  konularında yakın işbirliği sunarken, anahtar teslim projeler üretmektedir.
Setur, ulusal ve uluslararası kongre organizasyonlarında; katılımcı kayıtlarının takibi ve rezervasyon işlemleri (otel, uçak, oto kiralama vb.)/ toplantı öncesi ve sonrasındaki şehir gezileri, alışveriş turları veya eğlence-kültür amaçlı geziler/ varış ve hareket zamanlarında havaalan-otel-kongre/fuar alanı arası transferler/ teknik hizmetlerin temini / basılı malzemelerin hazırlanması ve takibi/ geçici eleman temini hizmetlerini sunar.
Türkiye’yi “Travel Retail” kavramı ile tanıştıran ve Havalimanı Duty Free işletmecisi olarak sektöre adım atan Setur, 44-45 yıllık tecrübesi ile bugün havalimanları, sınır kapıları ve deniz limanlarında bulunan mağazaları ile Türkiye Duty Free Pazarının büyük bir bölümünü elinde bulundurmaktadır.
Setur’un Duty free operasyonları 3 farklı alana yayılmıştır; Havalimanları, Kara Sınır Kapıları, Deniz Limanları. Setur; tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında 20.000 m²’yi kapsayan 30’u aşkın mağazası ile sektörün tüm birimlerinde faaliyet göstermektedir. Setur; parfüm- kozmetik, içki-sigara, oyuncak, aksesuar, gıda ve lüks tüketimi içeren 500’den fazla ürün çeşidi ve 1000’e yakın uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
SETUR  Duty Free operasyonları ile, müşterilerine yurtiçinde ve yurtdışında farklı alanlarda hizmetler sunarak, tecrübesini ve hizmet kalitesini daha da ileri taşımayı hedeflemektedir.
Setur, yepyeni markası Setair ile misafirlerinin ihtiyaçları ve isteklerine göre uçuşlarını kendilerine özel kılmaktadır.  Misafirlerimizin istedikleri her an diledikleri noktaya ulaşımlarını sağlayabilen Setair filosunda 10 yolcu kapasiteli 2 adet jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet helikopter ve 8 yolcu kapasiteli 1 adet deniz uçağı bulunmaktadır.  Misafirlerine sunduğu modern ve lüks uçuş hizmetini, en yüksek standartlarda eğitim alan ve tecrübeli uçuş ekibiyle sağlamaktadır. 
Setur Marinaları; Kalamış ve Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Finike Marinaları olarak kıyılarımızda seyreden yatçılara dünya standartlarında hizmet vermektedir.  2011 senesinde KaşMarina da hizmete açılacaktır.
Setur Marinaları'nın deneyimli kadrosu, alışılmış marina servisleri dışında otel, uçak rezervasyonları, çevre gezileri, araç kiralama, giriş - çıkış formaliteleri ve yat sigortası gibi birçok konuda da yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları