Otomasyon Mühendisi

Kütahya
  • 26.08.2022
  • 0 - 50
  • 3529 Görüntüleme

İş Tanımı

KOYUNCUOĞLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu 1947 yılından günümüze ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan bir şirketler topluluğudur. 1950’li yıllarda ağaç ve ahşap sektörü ile faaliyet göstermeye başlayan topluluk, 1960’lı yıllara doğru kereste fabrikasının kurulmasıyla büyüyerek çalışmalarına devam etmiştir . Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu bugün 300’den fazla çalışanıyla  ağaç ve ahşap sektörünün yanı sıra yapı market, inşaat, akaryakıt, anne ve bebek sektörü, sigortacılık, denizcilik ve e-ticaret sektöründeki girişimleri ile de hızla büyümesini devam ettirmiştir.Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerleri  güvenilirlik, şeffaflık, topluma ve çevreye duyarlılık, insan odaklılık ve bilgiye öncelik vermektir.
KOYUNCUOĞLU SİMAV FABRİKASI
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, orman ürünleri alanındaki tecrübesi ve pazarlama ağındaki gücünün desteği ile bu güne kadar yurt dışından ithal ettiği birçok üründen biri olan OSB’nin ülkemizde üretimini ve bilinirliğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmektedir.SETBOARD markası adı altında OSB (Oriented Strand Board) ve SETPLY markası altında kontrplak üretim fabrikası 2020 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyetine başlamıştır.Yerli ve milli ürün olan Setboard OSB ve Setply kontrplak, ülkemizde istihdama katkı sağladığı gibi  birçok sektöre de ekonomik anlamda destek vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satış hedefi olan bu yatırım, hedefi doğrultusunda Kanada, Avrupa ve yerli makina teçhizatları ile Avrupa standartlarında ürün imal etmektedir.Koyuncuoğlu  Simav  fabrikası alanında en iyilerden olan Kadant, Dıeffenbahceher, Steinman ve konularında yetkin Türk ve yabancı firmalar ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu  OSB ve kontrplak üretimi konusundaki kapasite artırımı ve yeni yatırımları ile ilgili AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ettirmektedir.İş Tanımı Kütahya-Simav’da bulunan fabrikamızda çalışmak üzere “Otomasyon Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

İş Tanımı

Üretim hattındaki endüstriyel ve elektronik sistemlerin maksimum verimle çalışmasını sağlamak
Otomasyon sistemleri ile ilgili problemleri belirlemek, arızaları analiz etmek ve çözümlemek
Verileri değerlendirmek ve kapasite artırımı ile ilgili iyileştirmeleri yapmak
PLC ve otomasyon sistemleri konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip
Makine otomasyonu konusunda tecrübeli
İş takibi ve raporlamayı sistematik olarak yapabilecek

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin Otomasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
Otomasyon alanında en az 3-5 yıl iş tecrübesi olan
Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı
Planlı ve düzenli çalışma prensibine sahip
Sorumluluk bilinci gelişmiş
Yeniliklere ve gelişmeye açık
Ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Kütahya Simav’da ikamet eden/edebilecek olan

Özet Bilgiler

KOYUNCUOĞLU AHŞAP SANAYİ TİCARET A.Ş Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

ÖZEL AKSARAY OSB TEKNOKENT KOLEJİ
Aksaray - Merkez, Aksaray, Türkiye
17.08.2022
BENZER TÜM İLANLAR

KOYUNCUOĞLU AHŞAP SANAYİ TİCARET A.Ş

KOYUNCUOĞLU ŞİRKETLER TOPLULUĞU

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu 1947 yılından günümüze ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan bir şirketler topluluğudur. 1950’li yıllarda ağaç ve ahşap sektörü ile faaliyet göstermeye başlayan topluluk, 1960’lı yıllara doğru kereste fabrikasının kurulmasıyla büyüyerek çalışmalarına devam etmiştir . Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu bugün 300’den fazla çalışanıyla  ağaç ve ahşap sektörünün yanı sıra yapı market, inşaat, akaryakıt, anne ve bebek sektörü, sigortacılık, denizcilik ve e-ticaret sektöründeki girişimleri ile de hızla büyümesini devam ettirmiştir. Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerleri  güvenilirlik, şeffaflık, topluma ve çevreye duyarlılık, insan odaklılık ve bilgiye öncelik vermektir.

KOYUNCUOĞLU ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, orman ürünleri alanındaki tecrübesi ve pazarlama ağındaki gücünün desteği ile bu güne kadar yurt dışından ithal ettiği birçok üründen biri olan OSB’nin ülkemizde üretimini ve bilinirliğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmektedir. SETBOARD markası adı altında OSB Oriented Strand Board ve SETPLY markası altında kontrplak üretim fabrikası 2020 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyetine başlamıştır. Yerli ve milli ürün olan Setboard OSB ve Setply kontrplak, ülkemizde istihdama katkı sağladığı gibi  birçok sektöre de ekonomik anlamda destek vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satış hedefi olan bu yatırım, hedefi doğrultusunda Kanada, Avrupa ve yerli makina teçhizatları ile Avrupa standartlarında ürün imal etmektedir. Koyuncuoğlu  Simav  fabrikası alanında en iyilerden olan Kadant, Dıeffenbahceher, Steinman ve konularında yetkin Türk ve yabancı firmalar ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu  OSB ve kontrplak üretimi konusundaki kapasite artırımı ve yeni yatırımları ile ilgili AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ettirmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları