Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Müdürü
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
Mersin(İçel)
Son 1 Ay
Muhasebe Uzmanı
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Satış Müdürü
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İzmir
08.02.2021
Bölge Satış Müdürü
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
12.01.2021
Yönetici Asistanı
ŞAHSUVAROĞLU GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
08.01.2021
Firmanın Tüm İlanları

Otomotiv Satış Danışmanı

Antalya
 • 04.01.2021
 • 200 - 500
 • 2291 Görüntüleme
ŞAHSUVAROĞLU GRUP Otomotiv Satış Danışmanı İş İlanı

İş Tanımı

YMY OTOMOTİV - SSANGYONG OLARAK OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ YATIRIMLAR YAPARAK BÜYÜMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.  ANTALYA'DA BULUNAN SHOWROOMUMUZDA  GÖREV ALACAK "OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANI" ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Showroom ve aktif satış çalışmalarıyla aylık satış hedefleri ve aktivite hedeflerinin gerçekleştirilmesi,

 • Müşterilere araç tanıtımı yapılarak satışların gerçekleştirilmesi,

 • Müşteri takiplerinin kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilmesi ve müşteri portföyünün sürekli geliştirilmesi,

 • Müşterilerin; yeni ürünler, fiyatlar, kampanyalar vb. konularda bilgilendirilmesi,

 • Belirli zaman aralıklarında hazırlanan saha planları bünyesinde aktif müşteri ziyaretleri yapılması, görüşmelerin sistemde kayıt altına alınması ve raporlanması, takip edilmesi,

 • Plaza dışındaki pazarlama çalışmalarında aktif görev alınması,

 • Sektörel gelişmelerin, finansman olanaklarının, pazarda yer alan rakip firmaların, ürün özelliklerinin vb. konuların yakından takip edilmesi ve araştırılması.

Not: Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Otomotiv sektöründe en az 2 yıl otomobil satış tecrübesi olan,

 • En az lise veya Meslek yüksek okulu mezunu,

 • Müşteri memnuniyeti odaklı ve iletişim becerileri kuvvetli,

 • Ekip çalışmasını ve ekip başarısını önemseyen,

 • Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,

 • Dinamik, pozitif, iletişimi düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,

 • MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,

 • Gerektiğinde seyahat engeli olmayan,

 • Sürücü belgesi sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,

 • İlgili yerlerde ikamet eden ya da ikamet edebilecek,

 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya - Konyaaltı
Bugün
HESAPÇIOĞLU OTOMOTİV PETROL TURİZM TAŞ.İNŞ.TARIM HAY. TİC. SAN.VE PAZ.A.Ş
Antalya
Bugün
Hastalya Otomotiv Yatırım ve Pazarlama A.Ş.
Antalya - Kepez
05.02.2021
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Antalya
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
Son 1 Ay
MEVLANA PETROL GRUP
Antalya
08.01.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Antalya
Son 1 Hafta
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Antalya
Bugün
Antalya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ŞAHSUVAROĞLU GRUP

Grubumuzun otomotiv tarihi 1966 yılından bugüne gelen 46 yıllık bir tecrübeye dayanmaktadır.

Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, 2007 Ekim ayından bu yana Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Bugün 25 adet 4S Plaza, 2 adet 2S showroom (toplamda 27 adet satış noktası), 15 adet 2S servis (toplamda 40 adet servis noktası) ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Çok kısa bir zaman diliminde Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, SsangYong markasını Türkiye’de zirveye taşımayı başarmıştır.

Başarımızın temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personelimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatlarımız ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğümüz bayilerimiz ile birlikte KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ temel prensip edinmemizdir.

SSANGYONG 1954 yılında kurulmuş olup, Üretim hayatına otobüs, kamyon ve özel amaçlı ticari araçlar (mikser, itfaiye aracı v.b.) üreterek başlamıştır.

1974 yılında Kore'de üretilen ilk 4x4 SUV araç olan KORANDO modelinin üretimini gerçekleştirerek SUV çağını açmıştır. O günden itibaren, SUV pazarına kattığı yenilikler ve kalitesi ile liderliğini ve güvenilirliğini devam ettirmektedir.

1990'ların başlarında, Mercedes-Benz AG stratejik ortaklık, teknoloji, yönetim ve dağıtım alanlarında işbirliği için SSANGYONG 'a sermaye yatırımı gerçekleştirdi ve bu yatırımın ilk ürünü olan Musso 1991 tarihinde üretildi.

Bu ortaklık süresince teknoloji ve yönetim alanında ki yenilikler ve dağıtım kanallarında ki gelişmeler ile SSANGYONG teknolojik alanda da ustalığa sahip olarak, ileri teknolojiye haiz araçlar üretmeye ve bunları uluslararası pazarlara sunmaya başladı.

1997 yılının sonlarında, tüm diğer Kore'li şirketler gibi bütün Asya ülkelerini etkileyen ekonomik kriz nedeni ile 1998 yılında Daewoo Grubu ile birleşmeye gidildi. 2000 yılında Daewoo Grubundan ayrıldı ve kendi bağımsız otomobil üretimine tekrar başladı.

Buna mutakiben, SSANGYONG yeni bir yönetim politikası oluşturarak, dizayn ve Araştırma&Geliştirme (AR-GE) yetkinliklerini modernize ederek, satış ağını yeniden kurarak ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirerek yeniden yapılanma programını başlattı.

Bu çabalar çok geçmeden meyvelerini vermeye başlamıştı. 2001 yılında REXTON modeli üretilerek teknolojik üstünlükleri ile birleşen modern ve zarif tasarımı ile SUV pazarına yeni bir yaşam getirildi.

2003 yılı sonuna doğru, yeni lüks binek modeli olan "New CHAIRMAN" ve 2.7L common rail dizel motorla donatılmış "New REXTON II" modeli pazara sunuldu. Bunlara ek olarak, 2004 yılında RODIUS modeli ile MPV (multi purpose vehicle), Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modelleri ile 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya pazarlarına sundu.

2010 yılının Nisan Ayında Hindistan’ın endüstri devlerinden Mahindra&Mahindra yaptığı açıklama da; SsangYong Motor Company’nin büyük bir kısmını aldıklarını duyurdu.

Güney Koreli markanın yine Kore Ürünü olarak kalacağını söyleyen Mahindra, markanın AR-GE bütçesini de yüzde 70 oranında arttırdı.

Bu birleşmenin ilk sonucu, KORANDO modelinin yeni yüzünün tüm dünyada trafikte yerini alması oldu. SsangYong,2011 Cenevre Motor Show’da SUT-1 ismiyle tanıttığı konsept aracı 2012 yılının ilk çeyreğinde Korando Sports ismiyle satışa sundu.

ilk olarak 2012 Busan otomobil fuarında Konsept hali tanıtılan ve tamamıyla yeniden tasarlanmış olan 2.0 Dizel REXTON W’u çok fazla zaman geçmeden üreterek 2012 ağustos ayında tüm dünyada aynı anda satışa sunarak şu anki ürün gamına ulaştı.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları