Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

BAĞCILAR UĞUR ANADOLU LİSESİ-FİZİK ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
UĞUR OKULLARI YAŞAMKENT KAMPÜSÜ - FİZİK ÖĞRETMENİ
Uğur Okulları
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Kavacık Kurs Merkezi-Kayıt Kabul Uzmanı
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Bugün
Geometri Öğretmeni
Uğur Okulları
Kars
Bugün
Uğur Okulları Erzincan Kampüsü-Matematik Öğretmeni
Uğur Okulları
Erzincan
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi Kurumsal İletişim Sorumlusu

Düzce
  • 30.05.2019
  • 50 - 100
  • 1667 Görüntüleme
Uğur Okulları  Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi Kurumsal İletişim Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir. İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 66 kampüs, 44 Anadolu lisesi olmak üzere 110 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

2019-2020 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu lisesinde görevlendirilmek üzere Kurumsal İletişim Sorumlusu (Halkla İlişkiler) alınacaktır.

TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK
DİKSİYONU DÜZGÜN
ETKİLİ İLETİŞİM BECERİSİNE, İŞ DİSİPLİN VE AHLAKINA SAHİP
PREZENTABL
İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK
ÇALIŞTIĞI KURUMU SAHİPLENEN
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN
CV LERDE MUHAKKAK RESİM BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.RESİM OLMAYAN CVLER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
TERCİHEN KADIN  ELEMAN ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Türkiye
04.07.2020
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları