PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
  • 27.08.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,hizmet sektörünün önde gelen marka bilinirliği olan bünyesinde grup firmaları barındıran Holdingin Pazarlama Departmanını en üst düzeyde yönetmek ve koordine etme hususlarında tam yetkili KURUMSAL PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

Aranan Nitelikler

-Lisans düzeyinde mezun,tercihen yüksek lisansını Pazarlama,Pazarlama İletişimi,Yönetim Organizasyon,Kurumsal Müşteri Yönetimi,Halkla İlişkiler konularında yapmış olmak,

-İstanbul Avrupa yakasında ikametli,

-Hizmet Sektöründe en az 15 yıl deneyimli,en az 10 yıl ve üzeri;Pazarlama,Satış,İş Geliştirme,Halkla ilişkiler,Müşteri İlişkileri,Kurumsal İletişim konularında deneyimli olmak,

-Yüksek hizmet kapasitesi oluşturabilme,pazarlamayı bütün süreçleri ile en etkin bir şekilde yönetebilmek,

-Personel ve ekip yönetme konularında deneyimli,

-Pazarlama ve Satış konularında kişisel gelişim eğitimlerini almış ve uygulamış olmak,

-Yüksek cirolu projeler yönetmiş olmak ve sonuçlandırmak,

-Zaman yönetimini işletmenin pazarlama departmanına en iyi şekilde uygulayabilmek,

-Pazarlamanın;Kurumsal müşteri cephesini,Operasyonel kısmını ve raporlama,denetleme,veri oluşturma kısımlarını titizlikle uygulama ve sayısal analizleri,verileri çok iyi tetkik edip müşteri odaklı uygulayabilmek,

-Müşteri memnuniyetini sağlama hususunda gerekli denetim ve takipleri yaptırabilmek ve bütün müşterilerin talep ve şikayetlerini anında değerlendirebilecek yapılandırmaları oluşturmak,

-Kurumsal müşterilere; kamu ve özel kurum ve kuruluşlara hizmet teklifi verebilmek,ihalelere katılabilmek ve karlılığı yüksek,katmadeğeri yüksek iş ve hizmet sunumlarını yapabilmek,

-İletişim becerileri ve bilgi-donanımlarının en iyi sevyede olması,ikna ve sunum yeteneklerinin yüksek olması,

-Aktif araç kullanıyor olmak,-Bilişim ve iletişim araçlarını çok iyi seviyede kullanmak,

-Pazarlamada en üst seviyede müşteri ve portföy yönetimini iyi yapabilmek,yüksek verimlilik elde edebilmek,

-Planlama-raporlama ve hedefleri tuturmada azimli ve kararlı olmak,
-Ekip çalışmasına önem vermek ve personeli iyi moralize edebilmek,

 

NOT:
ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
" Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların özgeçmişleri ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve müracat anında firmamıza ibrazı   gerekmektedir."

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri faaliyetlerini aralıksız  sürdürmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PCE Teknik Cihazlar Pazarlama Ticaret Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
BAŞVUR
InterContinental Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Bugün
BAŞVUR
herkül tarım ve hayvancılık işletmeleri a.ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
REALİST MAKİNA İMALATI SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
BAŞVUR
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, Afyon - İscehisar
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
DELMAR ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER VE DIŞ TİCARET A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler
Bugün
BAŞVUR
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
ÖZEL DUYGU HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul medikal termal
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları