Pazarlama Elemanı

Gaziantep, Adana
  • 21.06.2021
  • 50 - 100
  • 1364 Görüntüleme

İş Tanımı

PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR

Aranan Nitelikler

ADANA GAZİANTEP MERKEZLİ SEYAHAT SORUNU OLMAYAN TERCİHEN VOLKSVAGEN,OPEL YEDEK PARÇA BİLGİSİ OLAN YA DA PAZARLAMA BÖLÜMÜ MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Dün
Delta Oto Aksamı San. Tic. A.Ş.
Türkiye
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Adana, Kayseri
18.06.2021
Adana
Bugün
Bursa, Türkiye
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Gaziantep
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Kütahya, Eskişehir, Türkiye
Bugün
British Town Dil Okulları
Eskişehir, Kocaeli, Konya, Bursa, Türkiye
Bugün
GÖKSU GLOBAL GIDA İT. İHR. SAN VE TİC A.Ş
Ankara, İzmir, Adana, Kayseri, Samsun
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Malatya, Gaziantep, Adana, Çankırı, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Erzurum, Kayseri, Bursa
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

OBİS DIŞ TİC.A.Ş.

OBİS, 1995 yılında İstanbul Aksaray’da ofis, Topkapı’da depo ve lojistik hizmetleriyle, limited şirket olarak Volkswagen ve Audi otomobillerin yedek parçalarının perakende satışı ile sektöre adım atmıştır. Her yıl ürün çeşidine yeni çeşitler katarak ticari hayatındaki yükselişinin sinyallerini o yıllarda vermeye başlamıştır.
Volkswagen marka otomobillerin ülkemizde ve dünyada hızla marka trendini artırmasıyla otomotiv ana sanayi üreticileriyle distribütörlük anlaşmaları yapmıştır. Ürün çeşitliliğine kalite ve en uygun fiyat anlayışını da ekleyerek uzman pazarlama ve satış ekibi ile ülkemizin tüm bölgelerinde toptan yedek parça satışına hız vermiştir.
OBİS, hızlı ve emin adımlarla büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve taleplere daha hızlı cevap verebilmek adına sürekli yenilenmeyi kendisine hedef koyan bir firma olarak, zaman içinde aynı otomotiv grubuna ait Seat, Skoda, Porsche ve Opel araçlarının yedek parçalarını da bünyesine katarak 2015 yılında Anonim Şirket yapısına geçmiştir.
OBİS DIŞ TİCARET A.Ş. sektörde edindiği tecrübe ve bilgisiyle SWB AUTOPARTS adında bir marka oluşturarak, yan sanayi yedek parça sektöründe kalite, uygun fiyat, geniş stok yelpazesi ve uzman pazarlama stratejileriyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları